• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Budovy ve shromaždišti

    Jaký je rozdíl mezi epickou získatelnou budovou a legendární získatelnou budovou? Ve shromaždišti se liší tím, že epická má vlevo dole zlatou šerpu, kdežto legendární má tu šerpu modrou.
  2. Popelavý fénix

    Pokud mám popelavého fénixe na 10 úrovni a nakrmím ho, dává mi 2 procenta bonusové měny z události. Pokud si pořídím druhého popelavého fénixe na desáté úrovni, bude se bonus násobit? Dostanu tedy 4 procenta bonusové měny z události?
  3. Budovy s několikaminutovým vylepšením

    Mám už veliké město, které funguje spíše tak, že se dlouho schraňují suroviny a potom se vylepší budova, mezitím se "dělníci" nudí. Trochu se mi zastesklo po začátcích, kdy se budovy vylepšovaly raz dva. Měl bych proto návrh: Co takhle vymyslet budovu, které by každé vylepšení trvalo zhruba...
  4. Odměny ve věži

    Je nějaká souvislost mezi dnem, kdy bojuji ve věži a tím, jaké získám odměny? Případně, jestli mohu nějak ty odměny ovlivnit, nebo je to jen náhoda, co mi věž za odměnu daruje?
  5. Sezona snů

    Pomáhá dávat body do sezony snů také popelavý fénix?
  6. Předáno Přehled runových úlomků

    Dole na liště, když kliknu na kolečko, objeví se mi přehled runových úlomků, které mám. Ale jsou to pouze obrázky, nepamatuji si, který obrázek patří ke kterému divu. Proto bych přivítal, kdyby, když najedu na obrázek úlomku, aby se mi tam ukázalo také jméno divu, ke kterému úlomek patří.
  7. Turnaj

    Je možné, že nováček ještě nevyzkoumal turnaj? Mám dojem, že turnaj se dá hrát hned od začátku, když jsem ve společenství, nebo ne? Máme takového ve společenství, už je to třetí turnaj na kterém není, nerad bych mu křivdil, jestli nemůže....
  8. Dobrodružství - vyznačení cesty

    Líbilo by se mi, když společenství dává přednost jedné cestě, tak jí označit ještě červenou šipkou, směřující od praporku na startu k prvnímu bodu dané cesty. Vím, že se již cesta dá označit, ale stejně se to kolikrát plete. Myslím, že červená šipka vedoucí k prvnímu bodu určené cesty by ještě...
  9. Přehled vylepšení divu

    Líbilo by se mi, kdyby div, který chci postavit ve městě měl v pravém horním rohu "i" jako informace a rozkliknutím této informace bych zjistil, všechna rozvinutí divu, co tím získám. Nedávno jsem si postavil div Věštba štěstí, a kdy mi dává další rekonstrukci navíc, to jsem musel složitě...
  10. div Věštba štěstí

    Nevíte prosím, kdy div Věštba štěstí dává druhou, třetí, čtvrtou rekonstrukci? Při kolikátém vylepšení?
Nahoru