• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Počet zbrojnic

    No, a i když to není Div, kolik jste měli (milí veteráni) - na úrovni XVIII - zbrojnic, tedy Množíren?? :jejda:
  2. Stále divnější divné Divy

    Ahoj! Nevíte někdo, kolik je " - Jakmile začnete prozkoumávat provincii, získáte manu, jejíž množství je násobkem již získaných provincií." jedné many na jednu provincii?
  3. Maják dobrého sousedství

    Je tu někdo na patnácce, šestnácce, kdo hraje "Maják dobrého sousedství" a může ho doporučit?? :oops:
  4. Počet provincií

    To jako vážně? Sedmnáct?? Minule jich bylo 9 !! https://prnt.sc/r01AdlVtyVYx
  5. Budovy akce "Černý pátek"

    Ldi, vyplácí se budova "Sportovní tým létající chlupáči" ? :eek:
  6. Nepřečtené zprávy

    Nějak se mi zpomalilo načítání pošty. (A nejsem s tím ve společenství sám.) Hraju přes PC. Nevíte co s tím???
  7. LORDI

    Zdravím! Je nás 18 a hrajeme pohodově. Přesto (nebo právě proto!) dosahujeme slušných úspěchů ve Věži a v Turnaji. V čele máme superzkušeného veterána a k tomu vymakaný systém surovinové podpory! Pokud se loguješ přibližně jednou za den - a rozumně se účastníš Turnajů a podobných akcí - pojď...
  8. Trpasličí ciradela

    Poraďte prosím.: Na úrovni 8 (lLesní elfové), má smysl stavět druhou "Trpasličí ciradelu" ??
  9. Přestup ze společenství?

    Prosím o odpověď 1) Nemůžete se připojit ke společenství, když připojili jste se a odešli z jiného společenství za posledních 24 hodin. Takže když jsem ve Společenství déle, mohu vystoupit a vstoupit hned? + 2) Jak dlouho před začátkem Turnaje je nutno vstoupit do společenství, abych se mohl...
  10. AZ

    Hledáme spoluhráče. Žádné speš požadavky nejsou, mírná aktivita vítána. PS: Zítra začíná minihra "Dobrodružství společenství". Přijď! Rádi se podělíme o trofeje z odměn !!! :) zdraví Waso
  11. Ork bojovník = druhý level

    Ve vlákně "Orkové s goblinové" jsem provedl výzkum Ork bojovník.Ale nenaskočila mi druhá hvězdička, ani se nezměnili jeho vlastnosti. Prosím víte měkdo něco o tom? Dik
Nahoru