• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. 150koni

    interní chyba v akci

    Při požadavku o zakoupení Fenixe soumraku mi vyskočí hláška o interní chybě a okno prohlížeče se poté restartuje. Win 10, EDGE,
  2. 150koni

    okno společenství, záložka turnaje

    Ahoj, posledních 14 dní až 3 týdny se po ukončení turnaje zobrazuje špatně tabulka. Celé je to ujeté dolů mimo okno. Zkoušeno v EDGE a Firefox se stejným výsledkem. Během turnaje byla tabulka OK. Chybu vykazuje ta po-turnajová
  3. 150koni

    Surovinový spolek

    Ahoj. Hledají se hráči do spolku!!! Jsi aktivní hráč a nebaví tě tvůj spolek? Nahraješ za turnaj bez problémů 2.000 a více bodů a prahneš po truhlách turnaje a královských rekonstrukcích? 13 a více. Jsi ochoten bez problémů poskytovat pravidelnou sousedskou výpomoc? Chceš se zapojit do DS...
  4. 150koni

    překlad kotlíku

    Dobrý den. Někdo zřejmě zapomněl přeložit nápovědu v recepturách kotlíku. Pro mne v tomto směru kotlík nepoužitelný, protože nevím, co budu vařit :-)
  5. 150koni

    Odměny za sousedskou výpomoc

    Zdravím všechny hráče. Nelíbí se mi, že ač dávám pravidelně všem sousedům výpomoc jsem odměněn zásobami jen od hráčů, kteří mi tuto výpomoc opětovali. Což je špatně, protože jsem trestán za to, že můj soused na mne kašle a neopětuje mou pomoc. Je to trochu nespravedlivé. Bonus nedostanu u 2/3...
  6. 150koni

    Předáno Zámek pro přispívání do divů

    Zdravím Elvenarové Nevím jak vám, ale mi by se líbilo, abych si mohl jednotlivé divy zamknout před sousedskou pomocí. Tento div by byl označen zámečkem stejně, jako je označen srdíčkem oblíbený div, a zároveň by do něj nešlo přispět druhými hráči. Co si o tom myslíte?
Nahoru