• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. AdVen

    Petice_Divy

    @luterina a máš holka recht! Považte! @Schoenfeld a jeho klan si přijdou každý měsíc v Turnaji tak na 26 KR, někteří z věštby tak +3 týdně. Nějaké ještě přidají za umístění v DS. Takže za ten měsíc si někteří přijdou tak na cca 33 KR. Považte celých! cca 33 KR! To je fakt nářez zdrojů na město...
  2. AdVen

    Petice_Divy

    Vyjádření nespokojenosti nad poslední "inovací" hry a pokus o to zvrátit tuhle absurdní novinku je legitimní a právo každého hráče. Je nanejvýš pravděpodobné, že každý kdo tu vyjádřil nespokojenost, ať již jakýmkoliv způsobem, nemá rozhodně nasysleno desítky KR! ani je nemá možnost měsíčně...
  3. AdVen

    Petice_Divy

    :D:D no nekup to! To chceš! (vyplazuje jazyk):p:D
  4. AdVen

    Petice_Divy

    @sir Burak to není o dynamice hry, tu si dokážeš nastavit sám i bez zásahu shůry, to je o ZDROJÍCH, které prostě NEBUDEŠ MÍT!. Nevyváženost množství nově požadovaných zdrojů oproti možnosti je získat je tak ubohá a budov a divů na vylepšení tak mnoho!, že pokud nezačneš cpát do chřtánu hydry...
  5. AdVen

    Petice_Divy

    Petici jsem podpořila...a jestli budou vést podobné petice všude jinde k nějakému výsledku tak jen dobře! Neklikat na reklamy? Taky dobrý, ze všeho jdou peníze a za den jich bude dost aby to zabolelo. Nekupovat za reálné peníze? To hodně zabolí! Ale...nemyslím si že by se vývojáři jednou ráno...
  6. AdVen

    Stále divnější divné Divy

    @Waso máš na mysli tohle? https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/prastar%C4%97-divy.7452/post-141357
  7. AdVen

    Diskuze Podzimní zvířetník 2023

    v brzké době, na Betě zbývá 7 dní /hrací deska/ koukni na stránky @iDavis
  8. AdVen

    Discord

    Nezaznamenala jsem tu jediný koment který by říkal že Discord je "strašný". Každý kdo tu s Discordem nesouhlasí píše že je pro něj nepřehledný, nevyhovuje mu, že je to chat. A to Diskord skutečně je, definice Discordu žíká: "Discord je komunikační platforma pro komunity. Je alternativou Skypu...
  9. AdVen

    Discord

    jako vážně @Ludi ? agitace kterou tady provádíš mi silně připomíná propagaci seriálů kdy se to nejlepší smrskne do 30 vteřin reklamy... jinak nic. A komentář na Discordu mě silně zklamal. Domnívala že jsem že jsi pouze zapálená do chatování...no moje chyba. s tímhle s tebou souhlasím a podporuji
  10. AdVen

    Discord

    děkuji za rychlou odpověď, výborná zpráva ;) takhle při pátku ;)... jsem ráda že jsem nedostala obdobnou odpověď jako pisatel na jiném fóru kde Community Manager na stejnou otázku odpověděl: "Co se týče wiki, zatím nebylo rozhodnuto, co bude nakonec dál. Zda zůstane na svém místě, zda zůstane na...
  11. AdVen

    Discord

    A to je otázka, jak dlouho asi bude Wiky v současné podobě fungovat? Je přeci nabíledni, že pokud je něco provázáno tak jako fórum a Wiki tak je jen otázkou času kdy se i Wiky přesune na Discord... Tak schválně, jak asi bude znít od našich MF odpověď na přímou otázku? Co bude s Wiky?, zůstane...
  12. AdVen

    Discord

    Hraju necelé 2 roky a jsem zde na fóru spíše čtenář než aktivní psavec, ale celkem pravidelně jsem sem chodila. Po pravdě mě toto hození na Discord zaskočilo tak mi dovolte několik postřehů. @hrac552 a @Ludi není tak úplně pravda že postupy jsou vždy zastaralé. Hra se sice vyvíjí, ale základní...
  13. AdVen

    Discord

    A jediný důvod proč fórum nepřeklopit je, že na discordu je místa dost?? No tedy je nepravda již v úvodu, kdy oznámení znělo jasně "..., nicméně postupně budeme vše přesouvat právě na Discord." Takže i oznámení "...nicméně minimálně v nejbližších měsících zůstanou fóra přístupná a v provozu"...
  14. AdVen

    Discord

    Nikdo nemůže mít ani tu nejmenší pochybnost o tom, že takový přechod je náročný a máte s tím hrozně práce! Zde na fóru je ale mnoho a mnoho zkušeností veteránů hry a velmi užitečných rad a pomoci v starších příspěvcích... a k tomu směřuje moje otázka. Jak se píše v úvodním příspěvku od @Sjöfn...
  15. AdVen

    Discord

    přišla jsem - viděla. vyzkoušela. posoudila. nevyhovuje. neoslovilo mě.
  16. AdVen

    Diskuze Verze 1.179

    @Elvinka12 ano, v aplikaci můžeš přispívat do divů prostřednictvím zprávy, tomu, kdo je pro tebe neobjevený (obr1) a to jen dokud zpráva nesublimuje, v společenství tuhle službu ani v aplikaci nemáš a nepotřebuješ (obr2). Takže, pokud by oznámení "ČTI MĚ Prastaré divy - vylepšení pro...
  17. AdVen

    Diskuze Verze 1.179

    No vpravdě si nejsem jistá, jestli takové vylepšení u divů "požádat hráče společenství o pomoc prostřednictvím zprávy" má vůbec nějaký smysl a význam. Pokud někdo ze společenství chce pomoci tak pomůže sám od sebe, když nechce tak holt dává jinam, jeho volba. Ale tlačit někoho tím že mu budu...
  18. AdVen

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Když jsem o tom četla diskuze na beta serveru tak jsem se toho obávala, ale tahle forma je v pohodě - žádné vyskakovací okno s reklamou se nekoná. Běží mi to ve městě od 5.6. a je to nenásilné, neobtěžuje to, nemám s tím problém... když nechci nekliknu. Po pravdě jsem si docela zvykla každý den...
  19. AdVen

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    jde o reklamy...na pc jsou všechny 5 vteřin (sem tam 10-15 vteřin), ale v apce kupodivu celých 30 vteřin vybereš si co chceš (zboží závisí na kapitole) a klikneš na "zhlédnout". Můžeš 4x stejné najednou nebo po pokaždém uplynutí doby něco jiného. Stejně tak je možné za reklamu získat 3 VB...
  20. AdVen

    Soutěž O nejlepší budovu Kouzla zimy

    Grafikou a výhodou v mé kapitole Zamrzlý kouzelný pařez, Ledová skluzavka ;), Zamrzlá fontána a Ledovec.
Nahoru