• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    děkuji, zkusil jsem to a je to tak
  2. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Ahojky, lidičky kdo hráte na Betě novou událost Aqua Splendor, co znamená získej např.4 čarodějnické body? Díky
  3. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Díky
  4. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Ahojky, chci se zeptat, na BETĚ se dá hrát jenom tak, že město a popis je v angličtině? A když tak jak se dá nastavit čeština? Díky za radu
  5. Diskuze Dobrodružství společenství

    Marian24, úplný souhlas, mluvíš mi z duše:))
  6. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Prosím kolik je postupných úkolu a od kterého se otvírá jeden jeden denně?
  7. Květnové soutěžinky

    157
  8. Dubnové soutěžinky

    78
  9. Předáno Kapacita zásobníku na rozbité úlomky.

    Nejlépe bez omezení, ono do 10 úlomků to často strácí smysl, to je docela směšné....
  10. Slovní kopaná

    anatomie
  11. Soutěž O nejlepší budovu Pohřbeného města

    Bylo to fajn, mám hlavní budovu, 3 x Amuni bar, Pouštní strážní věž, Lodě Amuniů a Hebké písky. No mít tak město nafukovací........, ale není:)
  12. Diskuze Verze 1.148

    určitě je to lepší než každého zvlášť navštívit....;)
  13. Diskuze Pohřbené město

    Q. Naprostý souhlas. Doslova a do písmene napsaná pravda s kterou MUSÍM souhlasit... Příspěvky sloučeny. Embla
  14. Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

    co znamená filtr upozornění , ten klobouk fialový? ten se mi nezobrazil:((
  15. Soutěž O nejlepší budovu události Zapovězené ruiny

    Chcel som celý set a podarilo sa. No k tomu 5 hladových pokladov a dohromady som ohromne spokojný. Bol to pekný event. :)
  16. Lednové soutěžinky

    722
  17. Představení Laci654

    Ahoj všichni, konečně se mi podařilo dostat se na fórum, takže něco o mně. Hrát jsem začal v květnu 2021. Je to moje druhá hra, rok jsem hrál Grepolis, ale můj svět skončil a chtěl jsem zkusit něco jiného. Jsem již hooooooodně vousatý pán z Hané, ale pocházím ze spřízněné rasy = Slovenska. Na...
Nahoru