• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku

    jednoduše stačí nastavit pravidla a systém: 1) Vytvoření poroty => stačí 1 člověk který bude hodnotit ale doporučuji minimálně 2-3+ do max 5 lidí pak už v tom bývá bordel 2) Printscreen musí obsahovat minimálně 3 budovy z události (vyřadí se tak hráči co z události mají jen hlavní budovu a...
  2. Diskuze O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku

    Oceňuji čas který tomu moderátoři věnují bez žádného zisku => hodně času, žádné peníze za to všechna čest. Soutěž považuji za hru která má mít bojovného ducha a hráči se snaží porazit ostatní. Této věci by se dalo taky říct obrácená tombola místo kupování lístků házíte lístky se svým...
  3. Diskuze O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku

    Jedná se o loterii když to losujete :)
  4. Diskuze Elvenarská poznávačka budov

    Nikde nevidím, že by jste někde psali, že bonusová otázka bude o rychlosti a ani nikde nevidím, že mezi bonusovou otázkou a předchozími otázky bude rozdíl. Ano uvádíte "Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit" pro příště budu vědět, že takovéto...
  5. Diskuze Elvenarská poznávačka budov

    já stále nechápu proč obrázek nestěžují průběžně % jak jsem už předtím psal a navrhoval za mě většina úkolů byla na můj vkus jednoduchá stačilo věnovat čas na elvenarské wiki a hned jsem věděl fakt stačilo postupně snižovat % viditelnosti obrázku a oni by lidi postupně odpadávali a před...
  6. Zadání 8. úkol

    Fakulta mystických věd - úroveň 3 Fakulta sdílející znalosti a moudrosti tajemné magie pro všechny knihomoly. Výhody Tajemné svitky - 340/5h Mystikové - 22/10h Mystičtí černokněžníci - 19/20h Mystičtí alchymisti - 19/20h ---------------------------------------- Body: 2
  7. Zadání 7. úkol

    Kouzelná obytná budova elfů - úroveň 14 Náklady na výstavbu - Nová budova 1400 diamantů -------------------------------------------------------- Body: 2
  8. Diskuze Elvenarská poznávačka budov

    Čas rozhoduje v případě že i to 0,5% viditelnosti obrázku by zodpovědělo správně několik hráčů a aby organizátoři nemuseli vymýšlet další otázky s 0,4% atd. tak musí rozhodnout čas když běžíš maratón protihráč ho uběhne za 50 minut a ty to uběhneš za 30 minut nebo 60 minut taky rozhodne kdo byl...
  9. Diskuze Elvenarská poznávačka budov

    Já si představuji poznávací soutěž tak jak jí uvádíte kdo vyhraje vyhrál kdo se umístí na 2 a 3 dostane odměnu jako cenu útěchy rozdělovat gemy nebo jakoukoliv odměnu ztrácí význam soutěže viz. můj předchozí názor. Co se týká bonusové otázky udělal bych jí procentuální. Například že první...
  10. Zadání 6. úkol

    Kovárna hrdinů Poskytuje orky každých 24 hodin, jejichž počet je procentuálně vypočten z dokončených provincií. Zvyšuje sílu vašich těžkooděnců. ------------------------------------------------------- Body: 3
  11. Zadání 5. úkol

    Manufaktura na kouzelný prach - elfové - úroveň 14 ---------------------------------------- Body: 1
  12. Diskuze Elvenarská poznávačka budov

    Jirinazel já jsem reagoval spíše na to co tu postnul Mescal s jeho návrhem se změnou pravidel a odměnami pro výherce :)
  13. Diskuze Elvenarská poznávačka budov

    Já osobně též preferuji že vítěz je jen jeden a to z několika důvodů 1. pro organizátory je jednoduší udělit odměnu jednomu až třem hráčům někdy rozdělení odměny je komplikované protože musíš kontaktovat tvůrce hry/firmu aby udělili uvedený počet bodů nevím zda to tak platí v elvenaru ale může...
  14. Diskuze Elvenarská poznávačka budov

    dobře díky chtěl jsem se jen ujistit zda tu nemusím být na foru nějakou dobou abych se mohl zúčastnit, založil jsem si účet na foru právě kvůli soutěži teprve nedávno :)
  15. Diskuze Elvenarská poznávačka budov

    takový dotaz na organizátory u zpráv co mám k odeslání je tato věta "Tato zpráva čeká na schválení moderátorem..." je to jen ohledně toho aby to neviděli ostatní nebo fakt čekám na schválení že je to ne/správně
  16. Zadání 4. úkol

    Horské sídlo - úroveň 1-5 Zvyšuje produkci v manufakturách se zvýšenou výrobou. Poskytuje další populaci, která je procentuálně vypočtena z vaší pracující populace (zaokrouhleno nahoru) ------------------------------------------------------------------------------- Body: 3
  17. Zadání 3. úkol

    Zbrojnice - lidí - úroveň 15 ------------------------------ Body: 2
  18. Zadání 2. úkol

    Vítězné prameny - 1-35 úrovní ---------------------------------- Body: 2
  19. Zadání 1. úkol

    Záhadný vír - 74900 mincí, 10800 zásoby ----------------------------------------------- Body: 2
Nahoru