• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Migiart

    Spolek

    Ahoj, hledám společenství lidí, kteří se umí domluvit, jsou v pohodě a i přesto, že berou hru vážně, tak jsou v klidu. Jsem začínající hráč, takže věž sice mám ale nijak zvláště ji neřeším./ Město a stavba je teď priorita, než dávat suroviny do věže/ Sousedskou výpomoc dělám každý den. Snažím se...
  2. Migiart

    Vojáci a boje

    Ahoj všichni, našel by se tu prosím někdo, kdo by mi mohl poradit, jak si plánovat a efektivně budovat armádu. Jsem teprve ve druhé kapitole, ale snažím se získávat provincie armádou. Ted mám kasárnu na lvl 3 a 2 zbrojnice lvl 4. Prostě se mi nechce platit surkama. Nějaká rada jak efektivně...
  3. Migiart

    Představení Migiart

    Ahoj všichni, Tak já se teda chci taky představit. Hry online nehraji skoro vůbec a tahle je takový můj první počin. Má určitou strategii, nádech tajemna a to mě zaujalo. V osobním životě rád píšu krátké příběhy, maluji. Na Elvenaru se mi zatím líbí, že mohu jet vlastním tempem a záleží jen na...
Nahoru