• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Migiart

    Kavárna světa Arendyll

    Ahoj všichni, jak se máte?
  2. Migiart

    Spolek

    Ahoj, hledám společenství lidí, kteří se umí domluvit, jsou v pohodě a i přesto, že berou hru vážně, tak jsou v klidu. Jsem začínající hráč, takže věž sice mám ale nijak zvláště ji neřeším./ Město a stavba je teď priorita, než dávat suroviny do věže/ Sousedskou výpomoc dělám každý den. Snažím se...
  3. Migiart

    Zářijové soutěžinky

    211
  4. Migiart

    Geocaching

    Ahoj, já se geocachingu věnuji příležitostně. Každý si může vybrat obtížnost terénu a kam půjde. Je to hra, která má zvednout lidi od počítače nebo televize a vzít je ven na neobvyklá místa.
  5. Migiart

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Já se teda těším moc protože to bude pro mě příjemné zpestření
  6. Migiart

    Představení Migiart

    Moc vám děkuji. Zatím jsem stále bez společenství ale moc mě to baví. Postup je pomalejší ale i tak je to bezva. Moc vám děkuji za podporu. Nabídkám ze společenství se nebráním :)
  7. Migiart

    Vojáci a boje

    Vše je v pohodě, nespamujete, rád se dozvím nové věci. Moc si toho vážím. Rada: Rozšiřování oddílu se mi moc osvědčila protože po každém rozšíření klesla obtížnost provincie, což je super. Momentálně se snažím zvyšovat kasárna a zbrojnice ale po zvýšení obytných budov a dílen vidím, že peníze a...
  8. Migiart

    Vojáci a boje

    Moc moc děkuji, pokusím se co bude v mých silách. Zatím pořád navyšuji základní budovy /surky/ a vojáky a jejich budky. Ale za vaše rady moc děkuji. Rostu pomalinku, ale rostu :)
  9. Migiart

    Představení Migiart

    Tak já jsem ted ve druhé kapitole, takže přínosem pro společenství v tuto chvíli stejně nebudu. Bude to trvat déle než se trošku rozjedu.
  10. Migiart

    Vojáci a boje

    Moc děkuji za rady. Ted jsem si všechno vojsko vymlátil právě na silnějším vojsku. Moc díky zbrojnice si přidělám. Kasárna u mě jede pořád.
  11. Migiart

    Vojáci a boje

    Ahoj všichni, našel by se tu prosím někdo, kdo by mi mohl poradit, jak si plánovat a efektivně budovat armádu. Jsem teprve ve druhé kapitole, ale snažím se získávat provincie armádou. Ted mám kasárnu na lvl 3 a 2 zbrojnice lvl 4. Prostě se mi nechce platit surkama. Nějaká rada jak efektivně...
  12. Migiart

    Představení Nagesvara

    Ahoj a vítej
  13. Migiart

    Představení Migiart

    Ahoj všichni, Tak já se teda chci taky představit. Hry online nehraji skoro vůbec a tahle je takový můj první počin. Má určitou strategii, nádech tajemna a to mě zaujalo. V osobním životě rád píšu krátké příběhy, maluji. Na Elvenaru se mi zatím líbí, že mohu jet vlastním tempem a záleží jen na...
Nahoru