• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Mlžný les 2021

    Ano, to je pravda, ale to by mi to krmeni muselo nejak pristat do inventare. Rerolloval jsem akademii 6x, a nic. Prece nebudu hazet do nejakyho automatu prachy, a cekat na spravnou vyhru, abych se posunul v eventu kterej ma bejt pro radost, ve hre, ktera je free to play (ikdyz uz si sem tam neco...
  2. Diskuze Mlžný les 2021

    Ano, přesně to se stalo i mě. Hezky bych mohl zaplatit (gamling za 50, no neberte to) v akademii aby mi nejake krmeni přistálo, ale nemam ho na co pouzit. A střety nevybojuju (nepocita se turnaj a vez, jen provincie) protoze jsou armady 10x silnější než moje oddíly. Takže diky moc developerum...
  3. Zavislaci

    Zdar, jestli ještě hledáte, poslal jsem vám přihlášku. Zatim mě to baví, nemam tušení co dělám, hraju tak měsíc, nevim jestli mi to jde, zatim se držim free-to-play. Je to pro mě takovej relax při práci na úřadě :) Odstraněna citace. Embla
Nahoru