• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Bonusy společenství

    Mně se to celkově líbí. Ještě jsem zvědavá, jak to přesně bude fungovat. Ale.... chtěla bych podotknout, že na mobilu se to jmenuje Výhody a v počítači Bonusy. Je mi to asi jedno, anglické perks je trošku nepřeložitelné, ale nemělo by to být všude stejné? Plus tedy překlad Advanced Help je...
  2. Sousedská výpomoc v mobilní aplikaci

    ano ano, to mě taky štve, takže poklikám všechno na pc a pak jdu na mobil a tam udělám maximum sousedské výpomoci, protože jí jako začínající hráč využívám hojně.... bylo by super, kdyby to bylo jako na mobilu, příp. kdyby byl nějaký seznam objevených sousedů, podobně jako je to s provinciemi...
  3. Sousedská výpomoc v mobilní aplikaci

    co je sousedská na mapě? jako, že nějaký seznam? podobně jako je u společenství? Odstraněna citace. Embla
  4. Soutěž O nejlepší budovu ve vašem městě

    Perníková chaloupka s panem perníčkem (umučeným chudákem), pobavila
  5. Přesun ve stavbě města

    aha, smutné
  6. Přesun ve stavbě města

    Ahoj, chci se zeptat, zda je možné na PC při přesunu/přestvbě (po zmáčknutí křížku prostě) skrýt budovy, podobně jako je tomu v mobilní aplikaci. Při přestavbě cesty pořádně ji s budovami (i když jsou zprůhlednělé) pořádně nevidím. Děkuji.
Nahoru