• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Boobika

    Chyba v nacitani v ukolech

    Verze hry: v1.182.2-(865ff0c) - html5 (2023-08-31 09:38) Prohlížeč a jeho verze: Chrome Version 116.0.5845.141 (Official Build) (64-bit) Operační systém: Win 11 Herní svět: https://cz1.elvenar.com/game Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5 Detailní popis chyby: Pri vytvoreni vice nez 1...
  2. Boobika

    Zpravy 2

    Neslo by udelat klasicike strankovani zprav, aby se urychlilo nacitani vlaken se 100+ zpravami? Otevru okno a vdim 20 zprav. kdyz me nahodou zajiam historie dolistuju si (v 99% pripadu nezajima). Ale kazde otevreni vlakna se 500+ zpravami trva pul minuty a obcas u toho zamrzne prohlziec (nebo i PC)
  3. Boobika

    Zbesile posouvani po mape behem po souboji v turnaji

    Nešlo by vypnout (nebo alespon mit nastavitelne) automaticke posouvani na mape behem turnaje? vzhledem ktomu ze turnaj prochazaim 1* - > 25* -> 25***** -> 1****** Tak pri ceste zpet z 25 k 1 to porad zbesile cestuje po mape sem tam, prestoze mam jasny plan jet od nejvyssich turnaju dolu...
  4. Boobika

    Výroba artefaktu

    Jak je to s vyrobou artefaktu v remeslne vyrobe? v Oznameni je "Do řemeslné výroby se dostává také Útočiště královny víl." ale v nabidce jsem mel "Artefakt Fenixe" takze - je nejaky zakladni set artefaktu, ktery se toci porad a jen do nabidky se prida navic neco z oznameni? - nebo se toci...
  5. Boobika

    Zpravy

    Bylo by možné na webu po odeslaní zpravy zůstat ve zprávách a mít zobrazeno aktualní pořadí odelaných zpráv? (tj tak jak to je v mobilní aplikaci) nebo to na webu mít alespon možnost si takove chovaní zapnout. U delsich vlakench strasne dlouho trva zobrazení zpráv. Behem "vlacku" zustava jasne...
  6. Boobika

    Informace o bonusech u bojovych jednotek

    Zobrazuje se nekde info o bonusech bojovych jednotek? koukam ze vliv lektvaru se zobrazi hezky u ejdnotky kterou ovlivnuje, ale obodbne bych cekal zobrazeni vlivu budovy osvicena strelnice, tam se bonus zobrazi pouze na budove. nemel by se dany bonus zobrazovat i u jednotek, kterych se tykaji?
  7. Boobika

    Předáno Zvýraznění posílené výroby

    Bylo by přijemné mít posílenou výrobu "nějak" zvýrazněnou, pořadím, orámováním, barvou pozadí, nebo alespoň tak jak je to v mobilní aplikaci barvou textu těžených surovin. Takový nenáročný detail co by trochu zpříjemnil hru. tu zelenou šipku v ve všech těch barevných ikonkách není pořádně vidět...
  8. Boobika

    Možnost volby finlani animace budovy udalosti

    Libila byse mi mit moznost volby "finalni" animace u budov z udalosti, ktere se artefakty postupne rozviji. Plochu to nijak neovlivnuje. a mohlo by to pripet k vetsi variabilite toho co kdo ma :-) u mnoha budov se mi libi pocatecni animace mnohem vic nez finalni. Volba z dostupnych animaci by...
  9. Boobika

    Ukolova linie v Sile hudby

    web aplikace - není přeloženo
  10. Boobika

    Zobrazeni ikony pro bonusove suroviny

    Pri sberu surovin v budove Ozveny zapomenutych, jsem si vsiml ze se mi zobrazi ikona sberu bonusovych surovin, minimlane pri sberu orku/penez/VB. Mozna to ma souvislost s tim, ze v budove jsou orci a ja mam ve meste i Pyramidu ocisteni. To bych chapal pouze pri sberu orku. A ne ze budova da 4VB...
  11. Boobika

    Neustale zavirani okna s prehledem provincii turnaje

    V prohlizeci: Pokud mam Casovy skok 30+ a zaroven nakrmeneho Ledniho medveda 10+ tak se po ukonceni souboje v turnaji vzdy zavre prehledove okno se seznamem dostupnych turnaju. Clovek tak musi znovu klikat na ikonu turnaje, nalistovat stranku kterou potrebuje a pokracovat v dalsim "jednom"...
Nahoru