• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. GLoriginal

    Diskuze Diskuze k soutěži

    Zdravím vyluštěno a odesláno. S jedním slovíčkem to byl boj ale ne po stránce hledání .. slovíčko se dalo různě zaškrtnou a pak to dělalo neplechu při tajence. To slovo jsem vám psal do odpovědi pokud bude třeba napíšu ho i sem stačí říci ;)
  2. GLoriginal

    Zadání Soutěž o nejlepšího osmisměrkaře

    A pohodičku při hře všem hráčům přeje Elvenar tým. ( Já vám přeji krásné svátky bohatého Ježíška a poklidný vstup do Nového roka ) PS: S jedním slovíčkem ( Ola ) to byl boj ale ne po stránce hledání .. slovíčko se dalo různě zaškrtnou a pak to dělalo neplechu při tajence.
  3. GLoriginal

    Slovní kopaná

    ogar
  4. GLoriginal

    Bonusová otázka

    Mno těžko říci takže tipuji 25 osob :)
  5. GLoriginal

    Diskuze k soutěži

    ajajaj :D mno hold to bude o štěstí mno :D
  6. GLoriginal

    Diskuze k soutěži

    Ta tipovací otázka je čistě jen na tip nebo se to dá dopočítat ? :D
  7. GLoriginal

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Tylina Jacobson Nafae
  8. GLoriginal

    Diskuze k soutěži

    já nepsal do křížovky :) sice nevím jestli to je dobře ale jen jsem psal čísla otázek a za ně odpověď a pak podle tmavých políček složil tajenku ;)
  9. GLoriginal

    Diskuze k soutěži

    tak křížovka vyluštěna a poslána :) byla super :)
  10. GLoriginal

    Soutěžní křížovka

    1. Haugur 2. Elvenar 3. Zboží 4. pocestných 5. Drahokamy 6. Chrám 7. Mince 8. Dílna 9. Goblini Tajenka: geocaching Supr křížovka snad mám vše dobře. Díky za soutěž. :) BODY: 10/10
  11. GLoriginal

    1. kolo

    11 vajíček
  12. GLoriginal

    Opraveno Překrývající se budovy

    Tak to mám radost ;) snad ji co nejrychleji provedou :)
  13. GLoriginal

    Opraveno Překrývající se budovy

    Jak už jsem psal :) Je jedno jakou tam dám budovu, jedna z nich překryje z části tu druhou viz screeny z předešlého textu :) nevím jak to popsat myslím si že bude spíše chyba ,,prostředím´´ :)
  14. GLoriginal

    Opraveno Překrývající se budovy

    Tak jsem si trošku pohrával s přestavbou a chyba je pouze v té horní části co jsem označil a je jednou o jakou budovu jde, zkoušel jsem i jinou jestli náhodou neblbnou jen obytné ale není to jimi.. Jak už jsem napsal chyba je v horní části a je jedno jakou budovu tam postavím.
  15. GLoriginal

    Opraveno Překrývající se budovy

    Froseti bohužel problém stále přetrvává.. i když jsem zkusil budovy přehodit stále se překryli .. né všechny většinou na střídačku.. když je prohodim je do v pohodě ale jakmile jdu na velkou mapu a vrátim se do města zase se chyba objeví... Samozřejmě to platí kdykoli se načtu do města. Ať už...
  16. GLoriginal

    Opraveno Překrývající se budovy

    Verze hry: v1.1.9-(d602c40) (2016-03-16 16:40) Prohlížeč a jeho verze: Verze 49.0.2623.87 m Google Chrome je aktuální. Verze Flash Playeru: You have version 21,0,0,182 installed Operační systém: W 7 professional Rozlišení obrazovky: 1680 x 1050 Herní svět: Winyandor Jak často se chyba...
  17. GLoriginal

    4. kolo

    4
  18. GLoriginal

    3. kolo

    7
  19. GLoriginal

    2. kolo

    4 rozdíly
  20. GLoriginal

    1. kolo

    6 rozdílů
Nahoru