• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Kvietko

    Discord

    Tak už mi to zase jde, jsem z toho jelen,.... proč se nedá přímo ze hry přihlásit tak, jako na wiki nebo fórum?.... když to má fórum nahradit :oops: :rolleyes:
  2. Kvietko

    Discord

    ahojky nemůžu se dostat na discord, píše mi to, že mě zablokovali, ale proč? hlásila jsem se jako vždy přes novinky, včera jsem se tam dostala a vše bylo v poho
  3. Kvietko

    soutěž na discordu

    Díky, to pomohlo i mě, taky jsem tam měla anglickou komunitu a nevěděla jsem, jak se dostat na tu naši, už jsem to chtěla vzdát a teď se mi to snad bude i líbit ;) :oops::D
  4. Kvietko

    Discord

    Dík, to je asi ten problém, použila jsem to, co mi tam nabídli a hned mě chtěli zkasírovat.....každá novinka chce svůj čas, aby si na ni člověk zvykl, zezačátku se vždycky vztekám a pak je to v pohodě... :rolleyes: ;) :)
  5. Kvietko

    Discord

    Díky za odpovědi, ještě tomu dám šanci, ale musím mít na to čas, ten teď nemám, máme hafo rajčat, tak zpracovávám a zpracovávám.... :rolleyes: :D
  6. Kvietko

    Discord

    Tak já jsem z toho trochu (spíš víc) jelen, přihlásila jsem se a teď si chtěla vytvořit avatara a ono to po mě chtělo hned peníze.... nevím, ale jsem asi (vlastně určitě) na takovéhle změny stará.....a začínám i uvažovat, jestli nejít o dům dál a zkusit jinou hru....
  7. Kvietko

    Diskuze O nejlepší rozvinutelnou budovu

    Díky moc za ocenění mého návrhu, hlavně děkuju všem, kteří mi dali hlas....ale chtěla bych se zeptat, je nějaká možnost, že by se naše návrhy nějakou formou realizovaly? nebo to skončí v propadlišti.... :oops: ;)
  8. Kvietko

    Soutěž Soutěž o nejlepší rozvinutelnou budovu

    Ahojky, tak já jsem vycházela z toho, co mi nejvíce chybí a co bych ráda získávala častěji. Moje rozvinutelná budova se jmenuje Diamantový drak Byla by to budova, která by se rozvíjela podobně jako fénixové, tzn. začalo by se od vajíčka přes klubání až po krásného zářícího modrého draka...
  9. Kvietko

    Diskuze Velká výroční soutěž

    Tak to mě moc mrzí, odpovědi jsem si našla už v úterý, jen jsem se nedostala k odpovědi, myslím si, že by se pár hráčů ještě našlo..... soutěž byla rozhodně zajímavější než ta nová :oops: ;)
  10. Kvietko

    Diskuze Velká výroční soutěž

    Mě by ještě zajímala úloha 2.2 - je ten obrázek nápověda nebo jen ilustrační, protože tenhle obrázek je u události, která si myslím nebyla v tomhle případě nejstarší, nejsem pamětník, ale ve zdroji, ze kterého čerpám, tak doufám že jsou události seřazené od nejmladší po nejstarší....
  11. Kvietko

    Soutěž O nejlepší budovu Hostiny mámy Juul

    Pojízdná kuchyň Juul, bohužel jen 8 úroveň, ale potřebuju místo na nové budovy, abych pokročila ve výzkumu, tak asi půjde do inventáře, moc mě neohromila, vařící se polévka - semínek není nikdy dost, houbový les - ten se mi moc líbí, ale na chvíli půjde taky do inventáře, budovy osadníků...
  12. Kvietko

    Diskuze Hostina mámy Juul

    Díky všem za reakci na můj dotaz :) :diamond:
  13. Kvietko

    Diskuze Hostina mámy Juul

    Prealiena Dík za odpověď a nevíš, co poskytují? to tam není uvedeno :oops::)
  14. Kvietko

    Diskuze Hostina mámy Juul

    Ahojky, nevíte někdo náhodou co je ta Rudovousova kuchyň a křeslo? Nepodařilo se mi to nikde najít. Je to jako odměna ve stříbrné lize.
  15. Kvietko

    Soutěž O nejlepší budovu Světa fénixe

    protože neumím moc bojovat a mé vojsko je slabé, tak ráda využiju pomoc při vyjednávání ve věži :rolleyes: :) a kromě toho, se mi fénix líbí a galaktické vejce taky :)
  16. Kvietko

    Diskuze Velká vánoční soutěž

    Už došlo !!! děkuji moc, velmi mě potěšil osobní vzkaz, psaný rukou ! :), sice anglicky neumím, ale on mi to někdo přeloží :rolleyes::D;)
  17. Kvietko

    Diskuze Velká vánoční soutěž

    Ahojky, tak už je další měsíc pryč, dostali jste někdo odměnu z téhle soutěže? ? Já tedy zatím nic. :rolleyes::(
  18. Kvietko

    Slovní kopaná

    hadice
  19. Kvietko

    Hráč online

    Aha, to máš pravdu, tam to není, já hraju na PC, na mobilu jen příležitostně :rolleyes: :)
  20. Kvietko

    Hráč online

    To už přeci ve hře je, když se podíváš na seznam členů společenství, tak máš u aktivního člena zelený puntík.
Nahoru