• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Angie89

    Discord

    @Waso Nekonečná je i lidská hloupost... Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde... Já mám discord radši.. a možná právě protože tam nejsou ti negativisti, kteří dokážou neustále jen nadávat...
  2. Angie89

    Discord

    Napoprvé bylo nepřehledné i fórum... přijde mi, že to zbytečně haníte...
  3. Angie89

    Discord

    I registrace na fóru byla dobrovolná, tudíž i přechod na discord je dobrovolný.. Musíš se rozhodnout, co je pro tebe víc přínosné... buď informace mít a něco překousnout, nebo je nemít a hrát podle sebe a wiki...
  4. Angie89

    Discord

    Tak jelikož nejsem blbá a neposílám nikomu citlivé údaje, tak se nemusím bát... ať si klidně někdo moje zprávy přečte :-D Všiml sis, že je přechod na discord dobrovolný?
  5. Angie89

    Discord

    Na každé sociální síti i na jakémkoliv fóru se může vyskytnout predátor... pochybuji, že by MF dovolili na discordu nějaké obtěžování... Tohle mi přijde, jako vaření z vody... to už ti dochází argumenty pro nás, kterým discord nevadí? :-D
  6. Angie89

    Discord

    Přesně tak :-) někdo ochotný se najde :-)
  7. Angie89

    Discord

    Říkala jsem si, že jsem konzerva a že se mi nebude chtít něco měnit, ale koukám, že taková konzerva nejsem.. Na začátku se mi to nelíbilo, ale je tam teda lepší pokec... Myslím si, že rady k průchodu kapitolami tam taky budou.. třeba teda od jiných hráčů, když se vy tady kousnete...
  8. Angie89

    Diskuze Vánoční přání

    Tak to já se ráda zúčastním, i když tedy nemám moc kreativního ducha :D Soutěže o diamanty jsou pořád, jsem ráda, že je změna a na vánoce nebude "měkký" dárek :cool:
  9. Angie89

    Elfové versus lidé

    -94
  10. Angie89

    Elfové versus lidé

    -94
  11. Angie89

    Elfové versus lidé

    -92
  12. Angie89

    Elfové versus lidé

    -92
  13. Angie89

    Elfové versus lidé

    -92
  14. Angie89

    Elfové versus lidé

    -89
  15. Angie89

    Elfové versus lidé

    -87
  16. Angie89

    Elfové versus lidé

    -83
  17. Angie89

    Elfové versus lidé

    -83 také přeji hezké ráno :cool:
  18. Angie89

    Elfové versus lidé

    -65
  19. Angie89

    Elfové versus lidé

    -37
  20. Angie89

    Elfové versus lidé

    -36 ahojky
Nahoru