• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Noční rozklad

    Najdu si jinou hru ... Končím, to už je na mě moc,už mě to nebaví už vám nedám ani halíř ooooo
  2. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Ludi fakt nekdy zapni to kulatý... Oni ví naprosto jasne co se stane, slušný hrač by napsal a domluvil se. Já chápu, že v nekterych hracich neni kus cti a ja jsem ten,kdo by měl říct,jestli o to vubec stoji. Těm hráčům ty runy prostě sprostě kradou,jinak by prispeli pod ně. Neobhajuj to,u mě se...
  3. Diskuze Verze 1.147

    DS by mělo být po kazdem eventu kde jsou budovy s artefakty. Jen mám pocit, že tech eventu je nejak moc,od Vánoc ,poloviny prosince mam pocit, ze nedělám nic jiného než eventy , i na Štědrý večer co uz je u mne za hranou... Po vanocich si odpočineš? Ne, další a únor znovu. Misto DS s artefakty...
  4. Opakující se úkoly

    V trpaslících to stále platí, je nutné využít kazdy zdroj, deficit je tam stále.
  5. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Včera mi nějaký dobrak zavrel uplne vsechny divy aniž by si spolek stihl obsadit odmeny. Vybrakoval runy a spoluhrace co tam byli na smenu obral o body. Tak pěkně dekuji tvurcum za pomoc agresivním hráčům, kteří si vezmou na paškál prcky. Mam si uzivat pohodu u hry nebo rozvinout svojí nenavist...
  6. Diskuze Pohřbené město

    Ono by bylo také dobré vysvetlit tuhle mlžnou taktiku pořádně protože dodnes to nikdo neví,jak to odkrývat. Nějak se to plácá beze smyslu. Video k tomu bylo v angličtině, když zapnete titulky tak to nestíháte čist a sledovat zároveň co se děje nebo to titulky překrývají. Někdy jde odkrytý...
  7. Darování libovolné věci z inventáře členům společenství.

    Já si myslím, že by úplně stačilo přidat artefakty, případně krmeni,a jine jako komoditu do tržiště a obchodnikovi. Mnoho problémů jednoduše vyreseno obchodovat co chci za to co pozaduji jako suroviny.
  8. Diskuze Verze 1.138

    Ve věži se objevil nějaký fialový flek u surovin ve výkupu s hodnotou nula. V oznamenich opet nic. K čemu to prosím je ? Díky
  9. Znazornenie divov ve skalách

    Jo Lovce ja se na neco ptala ? ;) Lide proste z tohoto duvodu odcházejí, druhym duvodem je tolerovana a prehlizena šikana ale ty mas uz svůj svet. :)
  10. Znazornenie divov ve skalách

    Já jsem zklamaná, vlastne ty divy na skále byly takovým motorem proč jsem aktivně hrála. Vyloženě jsem se tesila az dojdu k divum s objevi se mi na skále,ale nedockala jsem se. Hra je taková statická a nudna grafika,ze uz jenom stojim v kapitole a hraju turnaje jako robutek. Nove zmeny spis nez...
  11. forthefirst

    Zrovna takovy borec by se nam také hodil :)
  12. Po eventu střídat DS s jinými událostmi

    Eventy se nedají hrát a zdržují hru. Je to samy stereotyp boj nebo vykup. Dal ukoly na množství surovin nebo zasob kde jejich množství neni predem jasne rozhodi celou hru ( drive tam bylo nazev produktu jako napoje,chleb,sochy...) Prvni dva dny udelam 20 úkolů a pak se hra zasekne a pri...
Nahoru