• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Micaella

    Soutěž O nejlepší budovu Zahrady královny víl

    Pro mně jedny z nejhezčích budov :)
  2. Micaella

    Představení Nariana

    Ahoj Nari, děkuji za naší předchozí konverzaci :) Jsem ráda že tě hra baví :)
  3. Micaella

    Představení Micaella

    Ahoj, je mi 25 let, jsem maminka na rodičovské dovolené. Elvenar jsem začala hrát abych si oddychla od aktuálních problémů co mně trápí. Ráda čtu, sbírám panenky, když mám náladu tak i maluji viz. soutěž o Velikonoční kraslici ^^. Dříve jsem psala povídky, ale tato doba již odbila. Nemám moc...
  4. Micaella

    Diskuze O nejlepší kraslici II

    Děkuji :) Odstraněna citace. Embla
  5. Micaella

    Diskuze O nejlepší kraslici II

    Zde ukázka snahy předělat motiv na vajíčko, s ohledem na to že jsem si nebyla jistá zda mohu dát víc fotek dané kreslice, viz vejce ze všech stran, jsem upřednostnila verzi na papíře :)
  6. Micaella

    Soutěž flego

    Zdravím, mohu se optat jaký motiv z Elvenaru vajíčko obsahuje? Za odpověď předem děkuji :)
  7. Micaella

    Přestavba města

    Mně mrzí že není něco jako sklad, potřebovala bych si předělat celé město a místo toho vše musím posouvat styl ala kris kros a i tak některé budovy nepřesunu :(
  8. Micaella

    Dubnové soutěžinky

    104
  9. Micaella

    Soutěž Micaella

    Vejce se skládá s těchto motivů Elvenaru- Meče sochy v pozadí, oken, části věže a mostu hlavní budovy, trávníku s kytkama které jsou u dělnické chatrče a skály. Inspiraci jsem si brala ve faberge egg.
  10. Micaella

    Soutěž Micaella

Nahoru