• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Lednové soutěžinky

    65
  2. Zářijové soutěžinky

    50
  3. Srpnové soutěžinky

    9
  4. Červencové soutěžinky

    53
  5. Diskuze Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře

    Děkuji mockrát za to si zasoutěžit, také děkuji za výhru :) a gratuluji vítězi! :)
  6. Diskuze Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře

    Uff, tak nápad byl v hlavě od samého začátku soutěže, jen nebyl stále čas jej zrealizovat. Mám ráda výzvy, a vzhledem k tomu,že dnes soutěž končí, jsem se hecla a po práci se do toho pustila. A jak se říká, za 5 minut 12 jsem to stihla. Děkuji moc za super soutěž a všem přeji,ať se jim ve vaření...
  7. Soutěž Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře

    Co by to bylo za oslavu, na které by chyběl dort! A co se vlastně slaví? Elvenar tu je s námi již 7 let. Moc děkujeme a těšíme se, co vymyslíte v dalších letech :) Recept: 9 vajec, 240 g cukru, 30 g oleje, 240 g polohrubé mouky, 30 g kakaa. Bílky vyšleháme s větší částí cukru, žloutky...
  8. Červnové soutěžinky

    55
  9. Diskuze O nejlepší vědomosti II

    Děkuji jak za soutěž, tak za výhru
  10. Květnové soutěžinky

    158
  11. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti II

    Bonus úkol Jedná se o výzvy, krátké události. Za plnění úkolů obdržím medaile. Při určitém počtu se dosahuje jednotlivých milníků až nakonec hlavní odměny. Je dán časový limit. ---------------------------------------------------------- Výborná :)
  12. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti II

    5. Úkol Souboj ve věži věčnosti - víceúrovňový. Po prvním boji se můžu vzdát nebo uzdravit svoji jednotku. V horším případě může boj skončit porážkou mého vojska. V akademii kouzel lze vyrábět různé potřebné věci, budovy, relikvie, VB atd. V řemeslné výrobě je nabízeno 5 receptů. Za každý...
  13. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti II

    4. Úkol VB, relikvie, kouzlo - lze je získat buď v turnaji a nebo vyrobit jednotlivě v akademii kouzel Prestiž + mana = obětní zboží - kapitola Amuni, stavbou budov získávám prestiž, tu s manou potřebuji na výstavbu budovy zlatníka, který pak produkuje obětní zboží Na elvenarském fóru v sekci...
  14. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti II

    3. Úkol Společenství - 25 členů, 4 stavy (velitel, zástupce velitele, velvyslanec, člen), prapor (reprezentuje společenství) Věž věčnosti - spektrální kámen lze použít při vyjednávání (přesvědčí ducha bez úplatku), truhly s odměnami + bonusové truhly, duch (střeží truhly, přemoci je lze bojem...
  15. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti II

    2. Úkol Hlavní sídlo, lvl. 41 Elvenarské obchodní centrum Vzducholoď Rozšíření z výzkumu 25 ---------------------------------------- 4 body
  16. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti II

    1. Úkol Osvícená elementálová manufaktura na mramor Pokročilé tržiště 4 Denní farma Cvičiště ----------------------------------------------------- 4 body
  17. Dubnové soutěžinky

    200
  18. Březnové soutěžinky

    34
  19. Únorové soutěžinky

    22
Nahoru