• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. nakup kouzelnych budov a dilen

    prosim mam otazku kdyz budu za diamanty kupovat kouzelne budovy tak by mne zajimalo jestli se to pak zdrazi tak jak tomu je u rozsireni prosim prvni stoji 870 jsem vili kapitola
  2. změna jména dělnické chatrče

    je to snadné a dobré dělnická chatrč je název nepěkný ale název stavitelova vila nebo stavitelský dům či kancelář stavitelů by byla lepší snad souhlasíte
  3. zlepšení automatické bitvy

    ahoj jde o to že při automatické bitvě ti můžou chcípnout všechny jednotky jenom proto že jsi neměl štěstí normální bitvy je nuda a automat je zase hromadná sebevražda jednotek navrhuji aby se při automatické bitvě zvýšily životy jednotek o 10 - 20 %
  4. zvýšení maxima výroby zboží pomocí relikvií

    ahoj myslím si že maximum zvýšení výroby pomocí relikvií je malé stačí mít pouze 500 relikvií a rovnou dosáhnete + 700 % výrobu každá relikvie navíc je k ničemu protože víc jak 700% to nebude proto bych ocenil zvýšení i za relikvie nad 500 a i maximum větší než 700% nemuselo by to být o moc...
  5. Vědomostní body ve věži věčnosti

    JE TO JEDNODUCHÉ A DOBRÉ POCHYBUJI ŽE BY TO NĚKDO NEPOCHOPIL Z NÁZVU ALE JDE O TO ŽE BY SE Z TRUHEL DALY MÍSTO NEKONEČNÝCH NAPLNĚNÍ ZÁSOB ZÍSKAT VB JÁ OSOBNĚ VĚŽ DĚLÁM A TĚCH NĚKOLIKAPROCENTNÍCH NAPLNĚNÍ ZÁSOB MÁM TOLIK ŽE JE NIKDY NEZPOTŘEBUJI POKUD JE NEODČARUJI ZA PÁR ULOMKŮ KOUZEL KTERÝCH...
  6. Turnajový žebříček

    AHOJ CHTĚL BYCH ABY KAŽDÝ V TURNAJOVÉM ŽEBŘÍČKU BOJOVAL POUZE PROTI LIDEM VE STEJNÉ KAPITOLE JAKO JE ON SÁM HRÁČ BY SE PAK MOHL UMÍSTIT I KDYŽ JE TEPRVE U TRPAJZLÍKŮ PROTOŽE BY BOJOVAL POUZE PROTI TĚM VE STEJNÉ KAPITOLE A NE PROTI TĚM CO JSOU V KAPITOLE ELVENARŮ NEBO JEŠTĚ DÁL TAKTO...
Nahoru