• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Budovy s několikaminutovým vylepšením

    Úžasný nápad zrovna ta rostlina je perfektní třeba 100 levelů a každý level malá odměna a za stý level portréty a pak nová rostlina odzačátku
  2. Hráč by měl dostat ban

    nariana dostane ban protoze tu dlouho nebyla
  3. Elfové versus lidé

    -46
  4. Rychle, než příjde moderátor!

    4?
  5. Rychle, než příjde moderátor!

    2
  6. Diskuze Tajemství alchymie

    Proč to píšeš takhle ?
  7. Diskuze Kotlík

    Jaký je max level obchodníkovy základní prosby ? Abych pravdu řekl už jsem to pochopil a líbí se mi to jen bych ocenil aby bylo vytvořené kouzlo použitelné až ve chvíli kdy se to hodí a ne hned
  8. Diskuze Tajemství alchymie

    Kdy to začne
  9. Diskuze Kotlík

    Mně se to nelíbí nejradši bych byl aby se to vrátilo do starých kolejí je to nepřehledné bez výdělků snad jen se mi líbí ty ingredience
  10. nakup kouzelnych budov a dilen

    diky moc
  11. nakup kouzelnych budov a dilen

    a kolik mne bude stat dalsi kouzelna budova kdyz ted koupim prvni
  12. nakup kouzelnych budov a dilen

    prosim mam otazku kdyz budu za diamanty kupovat kouzelne budovy tak by mne zajimalo jestli se to pak zdrazi tak jak tomu je u rozsireni prosim prvni stoji 870 jsem vili kapitola
  13. Diskuze Návrat kouzelníků domů

    hele mně to ukazuje že mi stačí mít 70 těch věcí do zlatý a to zvládnu v pohodě a už dlouho se to nemění zajímalo by mně jestli se můžu dostat do stříbra bez kupování svitků za dia nebo realmoney Příspěvky sloučeny. Embla
  14. Dobročinnost

    to je hezké
  15. Diskuze Dobrodružství společenství

    no tedy nevím co si mám myslet ale dobrodružství je nuda
  16. změna jména dělnické chatrče

    je to snadné a dobré dělnická chatrč je název nepěkný ale název stavitelova vila nebo stavitelský dům či kancelář stavitelů by byla lepší snad souhlasíte
  17. Diskuze O nejlepší budovu Zahrady královny víl

    je možné do soutěže vložit i budovu utočiště královny víl na některé urovni nebo listový kodex stříbrné strážce, nejmenší místnost nebo monopteros ? pokud ano tak jdu v akademii dělat listový kodex D:
  18. zlepšení automatické bitvy

    jenže to by šlo ztěžka pro vývojáře ale můj nápad zvýšení životů by nebylo těžké zprovoznit na rozdíl od vyučování jednotek
  19. zlepšení automatické bitvy

    ahoj jde o to že při automatické bitvě ti můžou chcípnout všechny jednotky jenom proto že jsi neměl štěstí normální bitvy je nuda a automat je zase hromadná sebevražda jednotek navrhuji aby se při automatické bitvě zvýšily životy jednotek o 10 - 20 %
Nahoru