• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. SilviSaleva

    odměny v truhlách turnaje

    A každá další 11-20 je 10 000 bodů, je to tak?
  2. SilviSaleva

    odměny v truhlách turnaje

    Ano taky to podškrábnu jako super nápad... Plánky bych ponechal tak jak jsou, nenéí špatnej nápad s těmi DIAMANTY, což 500 je určitě moc, to by ovlivnilo obchod za real money, ale 100 Diamantů by takový problém být nemusel. Na to uslyší mnohem více hráčů než na cokoliv jiného. Znám i z jiných...
  3. SilviSaleva

    Forum nepřečtené zprávy

    OK to chápu, aktualizovat je potřeba, ale s tím nejde nic víc dělat? Proč nemohu tedy třeba tu zprávu smazat jako nepřečtenou?
  4. SilviSaleva

    Forum nepřečtené zprávy

    Ahoj, nevěděl jsem kam jinam to dát, ale svítí mi tady na fóre pošta jedna nepřečtená zpráva. Jenže po rozkliknutí mi to ukazuje "Nevhodná reklama" a po rozkliknutí zprávy to vyhodí chybu, a zpráva se nepřečte a pořád svítí nadále jako nepřečtená. Můžete mi to prosím smazat nebo s tím něco...
  5. SilviSaleva

    Hráč by měl dostat ban

    Hráč Green Jane by měla dostat BANN za to, že mám už druhý den rýmu a ukrutně mě bolí hlava a oči z obrazovky počítače, u které ale musím sedět skoro celý den
  6. SilviSaleva

    Rychle, než příjde moderátor!

    7
  7. SilviSaleva

    Slovní kopaná

    Tardis
  8. SilviSaleva

    Elfové versus lidé

    92
  9. SilviSaleva

    Předáno Skrytí budov v PC verzi

    Což v mobilní verzi náhled právě není a lze s těmi obdélníčky přesouvat ano.
  10. SilviSaleva

    Rekonstrukce

    CO se týče toho architektu tak mi přijde, že vlastně vůbec nefunguje a nepochopil sem k čemu je... A ono jedna věc je si to naplánovat a druhá věc potom provést, protože pokud se budova otáčí nebo mění rozlohou, tak sice hezké že si to naplánuju a rozvrhnu, takhle to bude, ale musím vylepšit...
  11. SilviSaleva

    Předáno Skrytí budov v PC verzi

    Navrhuji zde možnost skrytí budov a vidět tak jenom barevné "čtverečky a obdélníčky" jako tomu je v mobilní verzi. Proč by toto na PC být nemělo? Sic má lepší ovládání než na telefonu, ale vzhledem ke stále se zvětšujícím se budovám a měnícím velikost, velmi snadno nějakou tu díru přehlédneme...
  12. SilviSaleva

    Předáno Kapacita zásobníku na rozbité úlomky.

    Také tento návrh podpořím kladně. Zásobník úlomků run zvednout klidně na neomezeně, ale výměnu za runy ponechat na 10. Přidat tedy k Divu tak tlačítko, Vyplnit úlomkami run, pokud máte.
  13. SilviSaleva

    RPG prvek .

    Vždycky je do čeho píchnout, tak se koukneš třeba na youtube. Tohle je podle mého skromného názoru nesmysl. Kosmetická úprava která není pro přínos do hry vůbec důležitá. To rovnou bys mohl chtít, aby čarodějové v kapitole čarodějové a draci nosili jenom fialové čepičky, protože máš rád...
  14. SilviSaleva

    Předáno Náhled divů v PC verzi

    ANo, zde se také přídávám k souhlasu. Jen bych k tomu ještě přidal jednu věc... Na PC mi chybí přehled jednotlivých úrovní divů, jako tomu je na telefonu. Př. Mám div na lvl 5 a chci se podívat co bude dávat na lvl 20. To prostě na PC není možné se proklikat a musím kvůli tomu koukat na wiki...
  15. SilviSaleva

    NPC Výměna artefaktů

    Návrh: Nové možnosti, jak získat artefakty pro starší rozvíjivé budovy jinou cestou než za desetitisíce a to ještě k tomu jenom po ukončení Eventu a dále již nemožno získat vůbec Podrobnosti: 1) Artefakty jsou potřebné a já osobně mám například budovu Fénixe chladného ohně na lvl 6 a rád...
  16. SilviSaleva

    Artefakty & Odměny za Dobrodružství společenství

    AHoj všem, v prvě řadě děkuji za aktualizaci mého předchozího návrhu na vylepšení dobrodružství společenství a sice to, že již není nutné klikat na výběr úkolu vždy po dvouch manufkách, ale tyto úkoly se hromadí. To je velmi super a věřím, že to ocenil snad každý. Zmiňuji toto na úvod neboť můj...
  17. SilviSaleva

    Návrh upravy vybírání odměn při dobrodružství společenství

    Opět mám dotázek, zda někdo ví, jak to je s tímto mým návrhem...
  18. SilviSaleva

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    A to najdu kde ten jeho portál?
  19. SilviSaleva

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    AHoj zeptám se, je znám seznam úkolů v současném eventu? Našel jsem kouzlo zimy, ano, ale jen tu verzi s 75 úkolama. SOučasnou rozšířenou na 100 nikoliv. Díky
  20. SilviSaleva

    Návrh upravy vybírání odměn při dobrodružství společenství

    Většina je pro a ač to není tématem tohoto příspěvku, nemohu si Vlku na Tebe dovolit otázku. Ty máš zřejmě hodně času co? Zajímalo by mne, zda bys mluvil stejně, pokud bys byl 6 dní v týdnu 12h denně v práci a tedy mohl být na Elvenaru jen ráno a večer. Mne třeba štve i to, že si nemohu určit...
Nahoru