• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Svatyně šampionů

    Ano opraveno. Děkuji
  2. Petice_Divy

    Některé divy jsou po upgradu až moc silné.
  3. Svatyně šampionů

    Nepřipsali se orkové po turnaji mate stejný problem?
  4. Petice_Divy

    Požadavky měli změnit na nové levely divu a na úplně nove divy a ne plošně.. nováčci zapláčou. Jdou zajímavým směrem, ale ne zcela logicky. Za mě je to špatný upgrade Přepracovat! hlasovat nebudu.
  5. Discord

    Na forum je zakázané propagovat jiné společnosti. Ja jsem rad, že můžeš vyjadřovat své názory i na jiné platformě.
  6. Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Nešlo by změnit odměnu artefakt za svazek artefaktu?
  7. Diskuze Kotlík

    Mě se ten potenciál líbí. Na jaký účinek v % jste se dostali u lektvaru co chcete vytvořit? Ja zatím generálova mela 76,6% . Kolik jde udělat maximálně?
  8. Diskuze Turnajové změny se blíží!

    Vytáhnout bonus na max. v této verzi je mnohem těžší. Raději bych jsi jako nováček počkal na ten správný turnaj. Po odehraném prvním kole prachového turnaje vůbec nejde poznat co hraji za turnaj.. za mě to je velká chyba. Odměny co jsou v druhem kole.. Proč to nemá nějaký řad? VBčka skáčou o...
  9. Body z turnaje a Věže při vstupu do společenství

    Ve věži jsme jednou měli víc bodu než je maximum.. z toho vyplývá, že by body měli zůstávat. (berte to z rezervou).
  10. Diskuze Elvarianské hry

    Budova triumf přílivu a odlivu při vylepšeni o kapitolu změní produkci na zásoby. Pro mě je to nežádoucí vlastnost nebo chyba.
  11. Darování libovolné věci z inventáře členům společenství.

    Mě by se líbila vize společné mapy společenství a případně výzkumu. Jestli by v ni šlo udělat nějaké čachry proč ne, ale zdejší návrhy celkem odmítám.
  12. Diskuze Podzimní zvířetník

    Mě se libí dvě ruská kola a plánky. Jenže přijde mi , že 1500 dia lip investuji do kouzelných budov.
  13. Diskuze Podzimní zvířetník

    Ta ikona oznamující událost je vysloveně zbytečná a odstrašující.
  14. Stáje pro čmeláky

    Šlo by zviditelnit ikonu sběru pro PC verzi? Děkuji.
  15. Diskuze Verze 1.133

    A co by se mohlo stat kdyby omylem dali do věže měsični knihovnu?
  16. Znazornenie divov ve skalách

    a ty divy co jsi vybereš mužou něco i přidavat, ať to smysl.
  17. Návrh na nové dobrodružství Společenství

    2 minuty jsou pořad míň než 15.. a od určite kapitoly ti zmizi 1 a 2 denní vyroba.
  18. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    1% by mělo davat jednu měnu za ukol a čim lepši je popelavej fenix tim dřiv ti to skoči na 2 (ve vysledku je tahle vlasnost fenixe dle mě momentakně podhodnocena).
  19. Červnové soutěžinky

    2600
  20. Odměny z turnaje

    Mě odměna začínala plánkem.. globální body už se nevypisují?
Nahoru