• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Petice_Divy

    Ode mne už INNO neuvidí žádné peníze
  2. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    @Schoenfeld - no já jsem naběhl v podstatě rovnou z 20. kapitoly se zásobou many 10 mega a už jsem více než týden hotov. Jen to chtělo vyplácat pár tisíc kouzel, která se snadno do začátku další kapitoly doplní. Já je vůbec během normální hry nepoužívám - pouze na plnění úkolů a na výrobu many v...
  3. Discord

    Tak jsem si Discord nainstaloval, registroval jsem se a přijal pozvání do Elvenaru. Po chvíli jsem si zase Discord odinstaloval. To je něco strášného !!! Takže beze mne.
  4. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    @GorGlin - asi ano oprášíme pětileté plány, holt mi došla ta fialová kouzla, tak jsem musel použít i sílu zásob
  5. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Po ukončení kapitoly mám 2 dílny okouzlené na 854 a 863 dní dopředu ;)
  6. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Prosím, co to znamená vyhazovat do koše?
  7. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    @Emhyr var Emreis II - tak já upgradoval jen radnici a kasárny, na zbytek bude čas a surky během následujících měsíců ;)
  8. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    7.9.2023 začíná na betě nový event - bohužel zase to slučování na desce do 6 ti úrovní.
  9. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    @Lovec Krys - přesně tak, kapitolu jsem začal asi po 14 ti dnech po ukončení té předchozí se zásobou asi 10 mega many, pár semen a unuria. Mana byla pryč hned po vylepšení radnice. Už jsem utratil asi 2000 kouzel na výrobu v opatství a ještě pořád mi chybí přes 30 mega many na výrobu posledních...
  10. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    @Ch u c k y - ještě jsem v těch čárách našel manovou runu, ta zvyšuje na pár dnů produkci many o 70% a to není úplně málo
  11. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Docela zajímavá je potřeba many. jenom na výrobu 1920 neomalených obětí budu při výrobě 22 kusů v jednom slotu potřebovat 79.200.000 many :velký úsměv:
  12. Diskuze Podzimní zvířetník 2023

    @Emhyr var Emreis II - činidlo je opravdu za střety - 20 provincií x 6 kol = 24 činidel ( had level 10 ) @Boobika - krmení je teď pomalu v každé otočce receptů a navíc spotřeba hada je 1 x týdně, pokud tedy máš časový skok na 30 a polárku k tomu
  13. Diskuze Podzimní zvířetník 2023

    Netěším se, hraji to na betě, nicméně hlavní cena může být velmi zajímavá, zvláště pak pro ty, kteří nemají knihovny.
  14. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    @GorGlin - no já mám prozatím lístky nasazeny teda u všech obytek, a budu je mít do chvíle, kdy dokončím kapitolu. Mince si naklikám přes stovky požehnání, ty nepotřebuji. A unurium napadá z věže a sběru eventové měny dost. Takže v tržnici vyrábím jen semeno.
  15. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Hmmm, tak to je tedy veledílo, ta křížová výroba, to bude trvat dlouho.
  16. Hledám zkušené

    A proč to píšeš sem ? Tak napiš velitelům těch 5-ti top spolků :rolleyes:
  17. Diskuze Dobrodružství společenství

    Tedy velká gratulace k opravdu vysokému DS skóre. Zároveň však vyjadřuji vděčnost všem svým spoluhráčům, že mě k takovému masochismu nenutí ;)
  18. Diskuze Hostina mámy Juul

    za mě, jak píše @voyager-1 - omezím se pouze na sběr padavek kolem vsi kvůli unuriu. Hrát tento systém nějak aktivně je ztráta času :(
  19. Diskuze Svět fénixe

    Těžko říct, @Marian24 by měl už mít otevřeno a @Schoenfeld zítra. Tak uvidíme, jestli se ozvou ;)
  20. Diskuze Svět fénixe

    Tak už mě to zamklo po 56. úkolu. Ten 57. jsem měl napůl hotový, zřejmě jsem tedy o to přišel o_O .
Nahoru