• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Soutěž Výroční soutěž o nejhezčí město Elvenaru

    Město Clen, bez příkras a lákadel, prostě hratelné město s místem na denní úkoly a dobrodružství společenství, které hrají s velkou oblibou. A město je tak velké, že se jeho snímek nevejde do přílohy :-)
  2. Soutěž O nejlepší budovu Pohřbeného města

    V eventove hře se vždy těším na hlavní cenu na 10 level...povedlo se...Ozvěny zapomenutých na max.
  3. Soutěž O nejlepší budovu události Zapovězené ruiny

    hladový poklad...
  4. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Chat společenství, najdeme v účtů města vpravo uprostřed...nevím, jestli to chcete takhle specifikovat Znaménko plus, přidávání...diamantů, nebo na tržišti k označení surovin, které chci směnit Akademie kouzel, najdu v menu nabídce při rozbalení nabídky, toto konkrétně označuje, že akademie nic...
  5. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Strategické body v dobrodružství společenství, křižovatky, na kterých se spolek dohodne, kterou cestou jít dál k vytoužené truhle prastaré vědomosti (1-30 vědomostních bodů) Plánek (odměna při dosažení 10.truhly v turnaji) A nakonec mana Hodnocení: 3,5b (chybí, kde najít manu)
  6. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Úlomky kouzel Opar vidění Zesilovač.. urychlovač Rozbité úlomky Hodnocení: 2b (chybí, kde je najít)
  7. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Vědomostní body Božská semínka Jednotky Královská rekonstrukce Hodnocení: 3b (2 nepřesné a neúplné odpovědi)
  8. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Prastaré divy Body do žebříčku hráče Pracující obyvatelstvo Zdraví bojových jednotek Hodnocení: 4b
  9. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Spolkové zkušenosti Sousedská výpomoc Kultura Nevýhodná nabídka na trhu Hodnocení: 2b (zkušenostní body získáváné v rámci bonusu společenství, poslední symbol: Ikonka objevující se v tržnici u nabídek, k nimž je přidán 50% poplatek, protože jsou od hráčů, které jste ještě neobjevili)
  10. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Jednotlivé mezníky v soutěžní věži Body za jednotlivé vyhrané střety o truhlu ve věži Symbol, který značí náhodnou odměnu (truhlu) za vyhraný střet A nakonec měřič k dosažení jednotlivých mezníků ve věži Hodnocení: 3,5b (mezník ve Věži věčnosti se nazývá krystal věže)
  11. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Označení turnaje Počet truhel, které společenství dosáhno A první provincie se odehrála jedno kolo, do dalšího kola zbývá 15:59 hod, nebo urychlení za diamanty Hodnocení: 3b
  12. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Vallorianská pečetní věž, Maják dobrého sousedství, D111-a "Časový skok", Knihovna tajemství, Trůny vznešených lidí, Kvetoucí obchodní cech Hodnocení: 5b
  13. ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Ahoj spoluhráči a moderátoři, znovu jsem si četla všechna přáníčka k Vánocům i do nového roku 2022 a musím říct, že všechna jsou krásná. Kéž by všechno klaplo...zdraví, štěstí i dobrou hru... S výběrem moc nepomohu, hlasuji pro všechny, včetně mého příspěvku ;-) Přeji šťastný výběr. Clen
  14. Soutěž Clen

    Všem tvůrcům, moderátorům a hráčům Elvenaru přeji krásný čas vánoční, pevné zdraví, spokojenost, štědrost i hojnost. A do nového roku 2022 vykročme s pozitivní náladou a negativním výsledkem (pcr). Ať se vám všem všechno daří...
  15. Elfové versus lidé

    -48
  16. Soutěž O nejlepší budovu Mlžného lesa

    Z celé události se vždy těším až na finální odměnu...v tomto případě Vyvolávací kruh. Chtěla jsem z události i avatara kočičáka, ale o kousek mi to nevyšlo.
  17. Denní darek

    Ahoj Rendysku, hraji jen na mobilu a i tak se mi čas od času stane, že mi nejde vyzvednout odměna. Pak jsem přišla na to, že je potřeba aktualizace hry. Ať se ve hře daří...Klen
  18. Zadání Bonusová otázka

    Dračí matka
  19. Zadání 8. úkol

    Fakulta mystických věd, 3. úroveň Fakulta sdílející znalosti a moudrosti tajemné magie pro všechny knihomoly osadníci čarodějové a draci ------------------------------- Body: 2
Nahoru