• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Síň slávy světa Winyandor

    Zbytečný koment, ale jelikož máš připomínky k rekordům, které neudělalo Tvé společenství, které naprosto respektuji (díky Gravratovi), tak mě to ani nepřekvapuje. A když už jsme u těch zbytečných komentů, tak já osobně uznávám hráče, kteří dosáhnou úspěchů díky svým schopnostem a ne díky...
  2. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Za mě je to od INNO nepochopitelný "hyperinflační" krok, degradace hry, nevím co bych k tomu ještě napsal, snad jen že když už, tak ten zisk VB mohlo aspoň ponížit
  3. Přesuny měst

    Ja měl přesun povolen, pravda, ale netušil jsem, že mě po pár měsících přesunou z konečně prosperující oblasti jak co se týče trhu, tak i sousedské výpomoci někde mezi nováčky. Podotýkám, že jsem byl od začátku hraní předtím přesunutý jen jednou - právě mezi ty aktivní hráče. No co už, i když...
  4. Diskuze Síň slávy světa Winyandor

    Moc děkuji, vážím si toho :)
  5. Diskuze Síň slávy světa Winyandor

    Jako né že bych byl nějaký cíťa, ale prosím Vás opravte mi Nick v minulém mramorovém turnaji z darthwenom na darthvenom. Děkuji :-)
  6. Diskuze Síň slávy světa Winyandor

    Aha, to jsem nevěděl. Tak to se v tom případě omlouvám za spam ;)
  7. Diskuze Síň slávy světa Winyandor

    Zdravím, prosím o zapsání rekordu společenství Band of Brothers v křišťálovém turnaji ze dne 27.6.2020. Děkuji
Nahoru