• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Březnové soutěžinky

    1778
  2. Nesmyslný trh

    Dobrá tedy. Vysvětlím to jinak. Nabidka na tržišti je vlastně informace o zboží, které je k dispozici pro ostatní v určité době. Ten který nabízí zboží chce něco z obchodu získat (vydělat). Člověk na druhé straně může nabidku prijmout nebo ji nechat ležet. Koupit a ziskat nebo nekoupít a...
  3. Nesmyslný trh

    Co je na nabídkách v obchodě špatného? O jakých lichva h se mluví? ........,.................................... Vysvětlení které zminim se nebude mnohým vůbec líbit. Je důležité, aby si každý uvědomil z jakého důvodu ve hře obchod každý má. Tržiště je místo ve městě kde má hráč možnost získat...
  4. Přátelská výpomoc - PC vs. mobilní verze

    Musím i já přispět svojí zkušeností. Začal sem na PC před +- třemi roky. První půlrok se výpomoc na celé mapě dala odklikat za deset minut. Druhý půlrok sem začal na mapě vypomáhat jen když mi došly mince. Po roce začala výpomoc vyžadovat už asi půl hodiny. To mi přišlo jako spoustu času každý...
  5. Denní dárek

    Můj denní dárek je jedno velké tajemství, které se skládá z malých tajemství na každý nový den. Mám slabý mobil a dáreček se mi nedaří vyzvednout. Prostě není každý den posvícení. Inu co už. Hraju dál, protože zvítězim tak jako tak. ᕙ( • ‿ • )ᕗ
  6. Diskuze Znalosti osadníků II

    Sečteno podtrženo moje skóre 30. Bodů Jak ste dopadli vy ostatní?
  7. Představení WizardBeni

    V soutěži Znalosti osadníků II sem získal 30. bodů. Na vítězství to nestačilo, ale za výsledek se nemusím stydět, protože sem prostě skvělej.
  8. Diskuze Znalosti osadníků II

    To všechno je úplně irelvenarentní, protože sem jakoby měl vyhrát já. Kampaň na mě. ;-) Každopádně moje první účast v soutěži a bez ohledu na moje umístění se mi to líbilo a gratuluju vítězům.
  9. Diskuze Znalosti osadníků II

    Kde jsou výsledky?
  10. Zadání Bonusová otázka

    Netuším. 60
  11. Zadání 10. úkol

    Obilné pole, 4., Půlčíci. ------------------------------- 3 body
  12. Diskuze Znalosti osadníků II

    Jojo. Osmička byla safra zatrolená hlavolamka. To ten druhý úkol bylo mejdýlko. Pro mě se stal ovšem pohromou kvůli překlepu odeslaným bez kontroly. Nu což, hra je hra a bavíme se dál. Thé Show Must Go On
  13. Optimální množství surovin ve skladech

    Musím dát za pravdu, že suroviny navíc nejsou přítěží, tak proč je nemít na pěkné hromadě. Asi bude záležet na stylu hry každého hráče.
  14. Zadání 9. úkol

    Centrální ostrov, 4., Konstrukti. ------------------------------- 3 body
  15. Zadání 8. úkol

    1. Fakulta alchymie. 2. Noční farma. 3. Chrámové pilíře. 4. Něžná Sorena. 5. Pokladnice vědění. 6. Zavlažovací kanál. ------------------------------- 6 bodů
  16. Zadání 7. úkol

    1. Malá sběratelská loď. 2. Obchodníci z Unuru. 3. (3x5). ------------------------------- 3 body
  17. Zadání 6. úkol

    1. Obchodní centrum. 2. (3.úroveň, Obchodníci z Unuru) ------------------------------- 3 body
  18. Zadání 5. úkol

    Trpasličí portál 3., Továrna na prkna 1., Půlčíkovská farma 4.. ------------------------------- 3 body
  19. Zadání 4. úkol

    D002-I „Zahrada", 2., Konstrukti. ------------------------------- 3 body
  20. Zadání 3. úkol

    1. 760 000 mincí, 53 000 zásob, 12 200 slunečnice, 3000 samet, 5 700 nočnice. 2. 3 300 000 mincí, 230 000 zásob, +1750 kultůry. ------------------------------- 3 body
Nahoru