• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Nariana

    Společenství elfů

    Ahoj máme dvě volná místa a rádi by jsme je doplnily novými členy. Jsme pohodové společenství a nemáme konkrétní požadavky do věže turnajů nebo DS. Ve věži sem tam dostaneme bronzovou trofej a v turnaji se pohybujeme okolo šesté truhly. Ale pár požadavků máme: • aktivita hráče- tento požadavek...
  2. Nariana

    Představení Nariana

    Ahoj takže jmenuju se Nariana ale není to moje pravé jméno. Ráda maluju a jezdím na běžkách a na bruslích. Mám ráda vtipy a co se týče zvířat tak mám asi nejradši kočky No a moje jméno to je odvozené od jména Naida to sem taky původně chtěla ale kdosi mi ho už vyfouknul ale co tohle je taky...
  3. Nariana

    Soutěž Nariana

  4. Nariana

    Soutěž Nariana

    Bylo nebylo tři bojovníci elfka, člověk a zlobr kteří cvičili svá vojska na cvičištích. Když se potkali zjistili že mají společného nepřítele- mágy kteří žijí v růžovém altánku. Uzavřeli mír a společně se vydali proti mágům. V této výzvě se vzdali ale aby na ně mágové neútočili nechali jim...
Nahoru