• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Nová hudba

    To mě taky napadlo,ale byla jsem zvědavá jestli o tom uvažují,hraju Elvenar už přes dva roky,tak jsem o tom přemýšlela.Jinak hra je super,baví mě čím dál víc.
  2. Nová hudba

    Chtěla bych se zeptat,jestli se neuvažuje o nové hudbě v Elvenaru?Ne,že by stávající byla špatná,zrovna ta zimní je krásná,ale ta klasická,která nás provází po většinu roku,je dost krátká a jede ve smyčce,tak mě zajímá,jestli by se nedala nějak oživit nebo pozměnit. Díky Megan
  3. pozorná zimní sova a další

    Aha,takže je to vlastně překvapení a tím je ta hra vlastně ještě zajímavější.Tak alespoň se můžu pořád na něco těšit. Díky moc za odpovědi,pořád nacházím nové a nové nepoznané. Megan
  4. pozorná zimní sova a další

    Chtěla bych se zeptat na možnost rozvinutí sovy, Fénixe nebo trvalkových sání,sovu jsem nedokázala rozvinout,protože jsem právě začínala a spousta věcí mě utekla.Bude ještě nějaká příležitost k vylepšení v dalších soutěžích nebo je to konečné? Díky moc za odpovědi,jsou pro mě cenné. Megan
  5. Valorianská čest

    Díky moc za odpovědi,moc mě to pomohlo.
  6. Valorianská čest

    Dobrý večer,chtěla bych se zeptat co je přínosem u Valorianské cti,je to taková malá ikonka a ne a ne se dopídit co znamená.Díky moc za odpovědi,je toho tady tolik co ještě člověk nezná,ale o to je to zábavnější.
  7. Rozšíření za 450 diamantů

    Chtěla bych se zeptat na rozšíření za diamanty,koupila jsem ho za 450 diam. a plocha mi jde zvětšit pouze o jedno pole...přitom tam bylo napsáno,že políček bude 39,tak nevím kde je chyba,ale diamanty se mě samozřejmě odečetly...díky za odpovědi. Megan
  8. jak získám vojáky

    Moc děkuji všem za odpověď,hodně mě to pomohlo.
  9. jak získám vojáky

    Chtěla bych se zeptat,jak navýším počet bojovníků?Nějak v tom tápu,provádím výcvik,ale počty zůstávají stejné. Díky za odpověd.
  10. Požehnání

    Super,díky moc za vysvětlení,ještě se mám co učit,ale je to super hra.
  11. Požehnání

    Ahoj,jsem nová a ještě úplně všemu nerozumím,chci se zeptat,jak mám použít zesilovač času 1 hodina.Z inventáře to použít nejde,pouze rozčarovat a to nechci,odkáže mě to na akademii kouzel,ale tam taky nevím jak dál.Díky Megan
Nahoru