• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Arendyll

    Ahoj lidičky a elfové, hledáme nové aktivní spoluhráče do party. Jsme Arendyll, pohodové společenství aktivních hráčů, kteři si hru užívají jako příjemnou zábavu ve volném čase. Nezáleží zda máte malé nebo velké město, důležitá je účast a komunikace. Menším rádi poradíme a pomůžeme. Turnaj je u...
  2. Kouzelna zimni sova - vylepseni

    Ahoj, prosim, najdu nekde informace, co bude dodavat budova Zimni sovy po vylepseni Kralovskou rekonstrukci? Mam ji v posledni X. fazi. A rada bych zjistila co bude dodavat, kdyz ji budu vylepsovat. Hledala jsem na wiki, ale nepovedlo se mi to najit. Diky moc.
  3. Ukol - Nova cesta

    Ahoj, jdu si pro radu. V ramci herniho neodmitnutelneho ukolu jsem dostala ukol: Nova cesta - proved vyzkum pokrocilejsich pruzkumniku. Jsem na konci treti urovne. Vyzkum pokrocilejsich pruzkumniku ale vidim ve vyzkumu na zacatku treti urovne a mam ho davno hotovy. Dalsi na me urovni nevidim...
Nahoru