• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. SmolicekPacholicek

    Odměny za věž

    Dneska po přihlášení do hry se mi neobjevilo okno s odměnama za věž, přitom bylo dokončené 2. patro a kolektivní posun byl až za prvním patrem. A nebyl jsem sám - minimálně +1 potvrzený případ od nás ze spolku. Dá se to nějak ověřit?
  2. SmolicekPacholicek

    Chyba serveru

    Dnes po 13. hod. jsem se odhlásil z Arendyllu a okamžitě se chtěl přihlásit do Winyandoru. Bohužel se to nepodařilo - systém hlásí Chyba serveru. A samozřejmě už nefunguje ani Arendyll. Prohlížeč Firefox, verze 90.0.2 (aktuální). Verze hry - v1.134.2 (8655218) Nepomohl ani restart PC a vymazání...
  3. SmolicekPacholicek

    Spotřeba lidí při stavbě budov

    Při stavbě budov je menší spotřeba lidí než je v popisu budovy a na Wiki, a obráceně - při prodeji se jich vrátí míń, než je v popisu (stejně, kolik se jich spotřebovalo, čili ztráta tam není). Např.: Dílna u Elfů - popis 18, skutečnost 16 Dílna u Lidí - popis 15, skutečnost 14 U jiných budov je...
  4. SmolicekPacholicek

    Výroba zboží v událostech

    Zdravím, myslím, že by nebylo od věci, aby v událostech, kde jsou úkoly "vyrob určité množství nějakého zboží", byla i možnost živoucího zboží. Já tyto úkoly prakticky nejsem schopen plnit, protože mám jen manufaktury na živoucí, základní mám ve skladu, a navíc jsou vylepšené, takže mají...
  5. SmolicekPacholicek

    Boj Automat vs. Manuál

    Mám dotaz ohledně mechanismu/algoritmu výpočtu bojů v automatickém režimu. V režimu Manuál je vše jasné, kromě jednotek je důležité i bojiště, které omezuje nebo zvýhodňuje určité jednotky. Nicméně mne zajímá, jak to funguje v automatickém režimu. Je v Automatickém režimu zahrnuto i konkrétní...
Nahoru