• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Vlci Elvenarského lesa

    Ahoj hráči Elevenaru, po delší době se u Nás ve společenství uvolnilo pár míst a další 2 se ještě uvolní. Tímto dávám na vědomí že hledáme aktivní hráče pro turnaje, věž i pro přátelský pokec, vzájemnou pomoc. Nejsme přestupní stanice a ani schovávačka pro flákače. Co můžeme nabídnout? Turnaj...
  2. forthefirst

    ahoj Jsi rok ve 4 kapitole? To asi nejsi moc aktivní, proto Ti tu nikdo neodpověděl i přez to že si to přečetlo 44 lidí. Zkusil bych na sobě máknout a hledat společenství přez vyhledávání ve hře a ne tady.
  3. bonus za relikvie

    děkuji za odpověd :)
  4. bonus za relikvie

    ahoj, mám dotaz, co zvedá maximální bonus za relikvie. Bonus se mi zvedá a pořád nevím jak ho ještě víc navýšit. Děkuji za odpovědi. :)
  5. Vlci Elvernaského lesa

    Nazdárek :) Jsem tu opět s pozváním do Našeho společenství :) Vlci Elvernaského lesa nabízejí poslední 2 volná místa. Takže kdo hraje na Arendyllu a už nechce být sám tak bude u nás vítán. Pořád platí i to že se nikam neženeme ale hrajeme ro radost :) Těšíme se na Nové členy, tak...
  6. Vlci Elvernaského lesa

    Ahoj lidičky, Tímto bych Vás rád upozornil na posledních 5 volných míst u Nás ve společenství Vlci Elvernaského lesa. Hrajeme na Arendyllu a rádi uvítáme aktivní hráče kteří hledají slušnou partu kde se neuráží , ale vzájemně se pomáhá. Rádi přijmeme jak začátečníky tak zkušené hráče...
Nahoru