• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Dokky

    Lávové vejce

    Ahoj, všimli jste si, že Lávové vejce po denní produkci už dále nevyrábí a produkce stojí? ( má mít 48hod. produkci s výběrem po 24 hodinách) , možná se to děje už déle, ale já si toho všiml předevčírem a dnes se to opakovalo znovu, máte někdo stejnou chybu? Hru hraji v aktuální mobilní verzi a...
  2. Dokky

    Manufaktury

    ahoj, bylo by fajn kdyby se v mobilní aplikaci u manufaktur a dílen při použití kouzla zvýšení výroby zobrazovala doba jeho trvání. V PC verzi to je, tak si myslím, že by bylo dobré to mít i v apce ;-) Díval jsem se jestli tady už tento návrh nepadl, no nenašel jsem ho ... pokud už to tu bylo...
  3. Dokky

    Elvenar pod Špilasem

    nelze odstranit, neaktuální , D
  4. Dokky

    Elvenar pod Špilasem

    ahoj, nejde to mazat, tak jen info ze máme plno ... Dokky
  5. Dokky

    Elvenar pod Špilasem

    Ahoj hráči ... Hrajeme všechny hry, věž (stabilně min. na 10 truhel), turnaj i DS ... Nemáme žádné limity, ale každý hraje jak může a na co má ... Nic není jednodužší než domluva :cool: Všichni tady u nás hrajeme pro zábavu a pohodu. Máme vlastní webové stránky i možnost se zapojit do skupiny na...
Nahoru