• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Dokky

    Discord

    no právě, nic mi do mailu nedoslo ... proto jsem to psal ... ověření tímto nebylo možné
  2. Dokky

    Discord

    ahoj , tak jsem se registroval , ale i po čtvrté co jsem si zažádal o ověření mi nic nedošlo , ucet jsem zrušil ... zkusim pozdeji znovu ...
  3. Dokky

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    ahoj, taky jsem dnes 21 dorazil a začala doba šperkování města
  4. Dokky

    Lávové vejce

    jen info ... vše už vyrábí jak má, diky podpoře za rychlou nápravu
  5. Dokky

    Lávové vejce

    Ahoj, všimli jste si, že Lávové vejce po denní produkci už dále nevyrábí a produkce stojí? ( má mít 48hod. produkci s výběrem po 24 hodinách) , možná se to děje už déle, ale já si toho všiml předevčírem a dnes se to opakovalo znovu, máte někdo stejnou chybu? Hru hraji v aktuální mobilní verzi a...
  6. Dokky

    Manufaktury

    tak koukám, že se to nechytlo, asi většina hraje na PC, děkuji všem co to podpořili, a my co hrajeme v apce si to hold budem muset i nadále pamatovat, je to škoda, ale není to konec světa ... ;-)
  7. Dokky

    Slovní kopaná

    kolemjdoucí
  8. Dokky

    Předáno Zobrazení bodů v archiv věže (turnaje)

    ahoj, to by se šiklo, takže souhlas
  9. Dokky

    Teleportace divů

    ahoj, s tímto návrhem bezesporu plně souhlasím, divy jsou drahé a časově náročné, bylo by fajn mít tu možnost si je schovat, Ludi díky za tento návrh a snad se časem zadaří ;-)
  10. Dokky

    Předáno DS - deaktivace bodu nebo cesty

    ahoj, i já se připojuji a návrh uzamknutí vřele podporuji, myslím si, že by se tato možnost určitě hodila všem velitelům spolku. Psaní typu o vyhazování , soudržnosti atd. je hloupost, můžete to vysvětlovat do aleluja aaa nic. Tímto by to bylo jednoduše vyřešeno a kdo by to chtěl hrát po...
  11. Dokky

    Diskuze Dobrodružství společenství

    ahoj, naprostý souhlas ... asi to zná každý velitel spolku ... něco se napíše, cesta se označí aaaa stejně je hromada odznaků mimo, to mě prostě hlava nebere ... takže za mě ano Odstraněna zbytečná citace. Embla
  12. Dokky

    Manufaktury

    ahoj, bylo by fajn kdyby se v mobilní aplikaci u manufaktur a dílen při použití kouzla zvýšení výroby zobrazovala doba jeho trvání. V PC verzi to je, tak si myslím, že by bylo dobré to mít i v apce ;-) Díval jsem se jestli tady už tento návrh nepadl, no nenašel jsem ho ... pokud už to tu bylo...
  13. Dokky

    Co posloucháte za hudbu?

    ahoj, tak já mám rád a hodně poslouchám deephouse, chillout a deeptrance, prostě pohodovou hudbu k práci i relaxu, z našich hodně Helmutovu stříkačku ... jasně občas si dám i dobrej rock AC#DC, Metalica, atd ... ale ty prvně jmenovaný jsou moje srdcovka tady pohodovej " hausík" ;-)
  14. Dokky

    Elvenar pod Špilasem

    nelze odstranit, neaktuální , D
  15. Dokky

    Diskuze Přirozeně úžasné

    ahoj, tak už mi to opravili, pokračuji dál eventem ... a to co psal VVV3, jj má pravdu, jedna z mála budov co za něco stála je zrušena a nahrazena další budovou oničem, njn čím více akcí, tím více horší a horší odměny ... bohužel
  16. Dokky

    Diskuze Přirozeně úžasné

    jj, napsáno hned po zjištění, neboj ;-)
  17. Dokky

    Diskuze Přirozeně úžasné

    hmmm, právě že ne, zboží jsem dělal ještě normálně, a zbytek mel dodělat teď, taky jsem si myslel že je to je zobrazení, ale po výběru dalšího zboží se nic nepricetlo, takže jsem zadal v klidu další a čekám az to opraví ...
  18. Dokky

    Diskuze Přirozeně úžasné

    zdravím, tak si tak plním ukoly eventu a najednou se mi nesmyslně zmenil úkol ... koukám a nevěřím svým očím,mám vyrobit 8x zboží a 83 tisíc relikvií ... sorry, ale to teda fat nedám ... už jsem to i s obrazkem poslal podpoře a doufám že s tim něco udělají, rád bych tento event dohrál do konce...
  19. Dokky

    Elvenar pod Špilasem

    ahoj, nejde to mazat, tak jen info ze máme plno ... Dokky
  20. Dokky

    Elvenar pod Špilasem

    pokud jsi hráč cca 100 000+, ozvi se rádi tě mezi námi přivítáme
Nahoru