• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Vojtas007

    Úcty

    Chtěl jsem se zeptat, jestli můžu hrát na dvou účtech na jednom telefonu. Jestli to není zakázané.
  2. Vojtas007

    Ligové klání

    Zdravím, mohl bych se prosím zeptat, jestli někdo neví, kdy se ve hře objeví ta Ligová klání ? Předem díky za odpověď. Vojtas007
  3. Vojtas007

    Medvěd polární

    Chtěl bych se zeptat, jestli je výhodné mít postaveného Medvěda, když ho mám na úrovni 1, protože přemýšlím nad tím, jestli ho nevyměním za budovu s vysokými výnosy kultury a obyvatel.
  4. Vojtas007

    Web společenství Geoelve

    Zdravím. Přesně nevím jak dlouho, ale s kamarádem jsme se rozhodli, že založíme vlastní web společenství na bezplatných stránkách Webnode. Snažíme se tam dodávat nové a zajímavé informace o dění našeho spolku, i o novinkách v Elvenaru. Ale poslední dobou už nevím co nového a zajímavého tam...
  5. Vojtas007

    Vyhledávání hráčů v telefonu

    Navrhuji, vyhledávání hráčů v telefonu. Umožní to investovat vědomostní body do prastarých divů. A taky to pomůže pro větší výběr adeptů pro členství ve společenství.
  6. Vojtas007

    Soutěže

    Všiml jsem si, že jsou tu čas od času nějaké soutěže s příběhy. Mohl bych se prosím zeptat, kdy probíhají a kdy bude nejbližší ? Předem díky za odpověď.
  7. Vojtas007

    Tabulka - Dobrodružství

    Už třetí dobrodružství jsme zkoušeli vylepšit naše umístění a efektivitu v DS. Daří se nám to. Každým DS máme čím dál více a více bodů, ale říkáme si, že to není úplně ono. Chtělo by to nějak vylepšit, ale nevím jak. V odkaze, který tu je, jsem dal náhled naší tabulky, kerou používáme...
  8. Vojtas007

    Geoelve

    Hledáme hráče, kteří mají min. aspoň 200000 bodů. Požadujeme, aby byli komunikativní a účastnili se ve všech akcích společenství.
  9. Vojtas007

    Oživení akcí pro celé společenství

    Zdravím všechny ! Elvenar hraju již 2. rokem a se spoluhráčem ze společenství jsme si říkali, že by nebylo na škodu, kdyby zakladatelé Elvenaru oživili akce pro celé společenství. Cením si, že si dávají práci s eventy a jinými akcemi, ale přáli by jsme si, aby se Elvenar oživil jinými akcemi...
Nahoru