• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. FLYGHT

    Zatížení prohlížeče

    Ahoj,řeším celkem velký problém s hraním. Pokud se delší dobu zdržuji na Elnevaru,tak se mi začne poměrně dost sekat PC a hra,pokud hraji turnaj či věž tak to je hrůza.I načítání pokud chci dát sousedskou pomoc na mapě je peklo. Dnes jsem odehrál 25 provincií na turnaji a jedno patro na věži a...
  2. FLYGHT

    Shromaždiště

    Ahoj,mám otázku...když postavím shromaždiště s přínosem XXX obyvatel + YYY kultury a s ohledem na stále menší prostory :D Tak pokud jej poté zruším (prodám) jak se projeví onen úbytek XXX + YYY (předpoklad že YYY prostě bude sníženo) ale jak se projeví u obyvatel?? Děkuji
  3. FLYGHT

    Zvýšená výroba

    Sorry dám to sem...jakým způsobem se relikvie spustí tak aby zvyšovali výrobu??? Jede mi na mramoru,ale chci další zboží zvýšit a nevím jak se to aktivuje. wiki jsem proštudoval a celkem chápu,ale jak to rozjet nevím :( Výzkum mám - https://clip2net.com/s/496NdWe Relikvie -...
  4. FLYGHT

    Psaní zpráv

    Ahoj,sice jsem našel podobné vlákno,ale uzavřené. Tam jsem se dočetl o nějakém bloku o kterém nemám tuchy,kde existuje.Nicméně za léta hraní různých her,ale i z jiných činností,musím konstatovat,že tady INNO udělalo strašnou verzi psaní a pošty jako celkové. Pokud chci zkopírovat již...
  5. FLYGHT

    Packy na sousedskou výpomoc

    Ahoj,hledal jsem a přímo nějak nenašel...tak se optám zde - SOUSEDSKÁ VÝPOMOC -mám v okolí sousedy kde vše klape a jednoho kam najedu,packu mám,ale on nikde. Tak mne zajímá proč mu nejde udělit???
  6. FLYGHT

    Výzkum

    Snaha byla,ve vyhledávání sekce VÝZKUM jsem se málem ztratil :D Využiji tohoto vlákna a mám otázku. Výzkum má pavouka = https://clip2net.com/s/491Asd4 a ten je podmíněn postupným zkoumáním (tedy z leva do prava) či lze i pravá strana dle výběru? Zasekl jsem se totiž na Zvířetníku,kde to po mně...
  7. FLYGHT

    Soutěž FLYGHT

    Bylo nebylo v jedné vísce světa Elnevar se narodil malý elfík. Spokojeně dospíval ve své Květinové ulici,využivajíce darů matky přírody.Rád navštěvoval Vinnou farmu kde se oddával bohabojnému ochutnávání skvělých odrůd vinné révy,taktéž usedával po boku přátel v Čajovně a u lektvaru z pelyňku...
Nahoru