• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. FLYGHT

    Soutěž O nejlepší dovolenou

    Arwen koukla do kalendáře a zjistila,že se blíží čas dovolené...konečně opustí věčný shon se starostmi o přírodu a přijde jistě na jiné myšlenky a týden bude jen relaxovat a nabíjet sil do další práce. Vykoukla z okénka a viděla jak její muž Aldon rozmlouvá se stromy a děti vesele pobíhají po...
  2. FLYGHT

    Červencové soutěžinky

    28
  3. FLYGHT

    Diskuze Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře

    Také děkuji za umístění a blahopřeji všen stupínkovým vítězům :)
  4. FLYGHT

    Soutěž Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře

    "ŠKVARKY Z KERBEROSE" V boji zabitého Kerberose stáhneš,vyvrhneš a naporcuješ.Kůži zpracuješ,z pajšlu dobrot naděláš a maso do Elnevarského guláše je velmi vhodné. Sádlo které vyřežeš nakrájej na kostičky,nad horkým ohništěm pomalu vyškvářej za občasného promíchání odedna,soli a kmínu po špetce...
  5. FLYGHT

    Co posloucháte za hudbu?

    Když je to vedro tak se ochladíme ;)
  6. FLYGHT

    Diskuze Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře

    A kam se zadává obrázek a spol do soutěže Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře,nemohu najít
  7. FLYGHT

    Červnové soutěžinky

    17
  8. FLYGHT

    Slovní kopaná

    kabanos
  9. FLYGHT

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1.Označení křižovatek cest u DS 2.Prastará vědomost 3.Plánek 4.Mana Hodnocení: 2b (chybí odpovědi na kde je najít)
  10. FLYGHT

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1.Úlomky kouzel 2.Opar vidění 3.Časový zesilovač 4.Rozbité úlomky Hodnocení: 2b (chybí, kde je najít)
  11. FLYGHT

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1.Vědomostní body (VB) 2. Snižuje rozpad božských semínek 3.Zvyšování polí na výcvik 4. Produkce královské rekonstrukce každý týden Hodnocení: 3,5b (jen královská rekonstrukce)
  12. FLYGHT

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1.prastaré divy 2.body v žebříčku/označuje body v divech 3.obyvatelstvo 4.zdraví jednotek Hodnocení: 4b
  13. FLYGHT

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1.bonusové body 2.sousedská výpomoc 3.kultura 4.upozornění Hodnocení: 2b (zkušenostní body získáváné v rámci bonusu společenství, poslední symbol: Ikonka objevující se v tržnici u nabídek, k nimž je přidán 50% poplatek, protože jsou od hráčů, které jste ještě neobjevili)
  14. FLYGHT

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1.Kristal věže 2.Duchovní esence 3.oznamuje tajemné truhly 4.otevírá přehled věže Hodnocení: 3b (neúplná odpověď)
  15. FLYGHT

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1.oznámení turnaje 2.získané truhly z turnaje + další rozehraná truhla 3.ukazuje ukončenou provincii v turnaji,zde první ukončení Hodnocení: 2b (nejde o oznámení turnaje, ale o ikonu upozorňující na probíhající turnaj)
  16. FLYGHT

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1.Valoriánská pečetní věž 2.Maják dobráho sousedství 3. D111 - a "Časový skok" 4.Knihovna tajemství 5.Trůny vznešených lidí 6.Kvetoucí obchodní cech Hodnocení: 5b
  17. FLYGHT

    Lednové soutěžinky

    28
  18. FLYGHT

    Prosincové soutěžinky

    69
  19. FLYGHT

    Návrh upravy vybírání odměn při dobrodružství společenství

    Bože to by bylo super,je to opravdu opruz to překlikávání,nehledě na počet potřebných oparů kdy výroba nedává žádnej extra šlágr a chybí.li 1 opar jste nuceni brát něco co nechcete.
  20. FLYGHT

    Předáno Náhled terénu před bojem

    Tak každopádně to má logiku s tím terénem a byl by to skvělej přínos do boje a ještě prosím je někde informace jak je upřednosťován pohyb jednotek? Tady tedy tápu dost,díky
Nahoru