• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Prosincové soutěžinky

    68
  2. Návrh na nové dobrodružství Společenství

    Jsem v menším společenství a aktuální verze nám celkem vyhovuje. Trpasličí pivovar je sice otravná věc, ale dává možnost se zapojit i těm nejmenším. Čekáme a dáváme tak možnost přihodit odznak i hráči, který má třeba zatím jen 8 000 bodů. Pro něj jsou odměny hodnotnější a udělají mu větší radost.
  3. Předáno DS - deaktivace bodu nebo cesty

    Není to špatný nápad. Někteří hráči se nedokážou udržet a přihazují mimo vyznačenou trasu. Stává se, že mimo domluvenou a vyznačenou trasu přihazují i začínající hráči. Hlavně když jsou zprvu zmateni. Možností dočasně uzamknout ostatní trasy, by se tento problém mohl vyřešit. Určitě by to...
  4. Komunikace

    Zdraví všechny, chybí mi v chatu jedna drobnost. Tou drobností je možnost odebrat, smazat vlastní zprávu z chatu. Elvenar hraju převážně přes mobil a někdy se mi např. stane, že přehlédnu dílo automatické opravy a vypustím do éteru neuvěřitelnou blbost.
Nahoru