• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Noční rozklad

    Ahoj. Existuje nějaký limit, kde se při jeho překročení všechny prastaré divy vrátí zpět na 10 procent rozpadu? Diky
  2. 20. kapitola

    Co si mám představit pod úkolem postav novou kulturní budovu. Nemám tušení jakou. Díky
  3. Kapitola 20

    Ahoj všichni. Prosím o radu. Mám portál na 3lv. Na 4 lv je třeba 9 sborů. Vyrobil jsem nový sbor, použitý starý jsem teleportoval a nahradil novým, ale ten se mi do portálu nenačetl. Přidal jsem starý ze skladu a teď se načetl. Znamená to,že na vylepšení portálu na 4lv je potřeba mít najednou...
  4. Důvtipný mýval

    Když ho nakrmím, měl by zvýšit produkci o 200 procent. Dříve to bylo v pohodě a teď produkci nezvyšuje. Nemůže to být tím, že musí být vylepšen na kapitolu, kterou v současnosti zkoumám?
  5. Vylepšení velikosti oddílu ve výzkumu.

    Je nutné ve výzkumu otevírat všechny vylepšení oddílu?. Jaký to má dopad na hru, když je nebudu otevírat? Diky
  6. Obchodníci z Unaru

    Ahoj. Chci se zeptat, zda je nutné stavět velké lodě, nebo stavět jen malé. Jsou menší, neomezené množství, nižší náklady a výroba se moc neliší.Diky-)))
  7. Požehnání

    Hezké sváteční dny. Dodělal jsem ambasády a při plnění úkolů před bouráním jsem narazil. Použij 10x požehnání. Nějak se v tom ztrácím. Co to je? Diky
  8. Výroba orků

    Ahoj. Vyrábím orky ve 3 zbrojnicích na lv. 35. Přesto bych potřeboval výrobu podpořit......:-). Předem diky za radu:-):-):-):-)
  9. Ambasády

    Ahoj. Je potřeba v Ambasádách stavět Meditační centrum, nebo vystačím s Pivním festivalem a Čajovnou. A jaký je jejich optimální počet? Diky
  10. Divy

    Ahoj. Který z divů upřednostnit. Uskladňovací vír nebo Termálni pramen mládí? DIKY
  11. Prastarė divy

    Je smysluplné stavět všechny vyzkoumanė divy? A když ne, které vybrat? Poraďte prosím!!!!
  12. Konstrukti

    Ahoj. Mám dotaz. Konstrukti- kolik je optimum ostrovů a záleží na tom, jak je k sobě řadit pro získání % navíc? Předem díky:-):-):-)
  13. Semínka

    Ahoj, poraďte. Neustále bojuji s nedostatkem semínek. Jak navýšit vyrobu?:-)
  14. Dotaz na pulciky.

    Ahoj všichni, obracím se na Vás s dotazem. Vstoupil jsem mezi pulciky a rád bych dostal informaci kolik farem a polí je optimální pro tento lv. Zatím v tom mám chaos. Předem diky za odpověď:-)
Nahoru