• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Pomoc při začátku

    A co myslíš těmi významnými prvky?
  2. Únorové soutěžinky

    90
  3. Zářijové soutěžinky

    62
  4. Bouřný nebo zlatý fénix?

    Ahoj, mám takový dotaz. V inventáři mám tyto dva fénixe - bouřného a zlatého, kterého byste mi doporučili? P.S. Aby sem někdo nepsal, mám ohnivého fénixe mám na max
  5. Špatný popis u výzkumu zvětšení oddílů

    Zdravím, narazil jsem na chybný text ve výzkumném stromě - zvětšení oddílů. Je zde napsáno:,, Zvyšuje velikost výcviku jednotek v kasárnách", což je podle mě nesmysl. Omlouvám se, pokud se to zde už řešilo.
  6. ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Juty, Nariana,´Micaella
  7. prehľad provincií

    s tvým návrhem souhlasím, všímám si, že u některých mám kolikrát 23 a někde jen 14, takže to je celkem rozdíl
  8. Dubnové soutěžinky

    850
  9. Vědomostní body ve věži věčnosti

    Kolikrát mi také chybí VB ( a ano, také požehnáních mám hooodně), ale nechtěl bych to na úkor zásob a peněz, to bych si radši ten týden nebo dva počkal na VB z turnajů, než aby se nějak omezila kouzla na zásoby nebo mince.
  10. Turnajový žebříček

    @WinterPhoenix , přesně tak. Nechci se nějak chvástat nebo něco takového, ale např. náš velitel je už v 17.kapitole a já tepve v 5., a bez problému ho před háním cca 1000 bodů a stává se mi, že ve společenství jsem kolikrát v turnaji v top desítce, a to jsou všichno nademnou minimálně u o 2...
  11. Březnové soutěžinky

    4500
  12. Únorové soutěžinky

    20 860
  13. Předáno Přístup do divů ze zpráv

    To by se mi také líbilo nebo kdyby také šel div přiložit jako zpráva, např. když je vlákno přímo kde se vyměňují body, tak to tam jen přiložíme a nemůžu se uplést, že přispějí do jiného
  14. Lednové soutěžinky

    66
  15. Prosincové soutěžinky

    70
  16. Diskuze Verze 1.116

    @papap taky mi to občas dělá:(
  17. pomoci začátečníkům s dotazy

    Ahoj, mám dotaz. Pomalu se blížím k T3 surovině (mám bonus na kouzelný prach), kolik si mám postavit manufaktur na prach?? Abych věděl, kolik si mám ušetřit místa.
  18. Nelze se přihlásit do hry

    Už jsem stáhl mozilu a už to jede;):cool:Díky moc @Vicky1177
  19. Listopadové soutěžinky

    55
  20. Nelze se přihlásit do hry

    Zdravím, mám dotaz. Když se chci přihlásit do hry, vyplním požadované, kliknu na přihlasit a vyskočí na mě rameček. Mám si prý zapnout v natavení hardwarovou akceleraci. Mám ji zaplou, ale neustále mi to hází chyba serveru. Máte s tím nějaké skušenosti? Popřípadě co s tím??:confused:
Nahoru