• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Schoenfeld

    Událost

    Událost Požehnání Fénixe Ahoj všichni! Chystáme novou akci! Fénixovo požehnání- V beta verzi od 14. února V srdci pouště, pod spalujícím sluncem, se lidé ze Zaharim připravují na svou největší událost - rozkvět zeleného fénixe. Jak se blíží den, mladý bylinkář Zaharim narazí na zvláštní...
  2. Schoenfeld

    Jak umírá Fórum

    Prosím, zde umístěte své pokud možno oduševněle příspěvky. Děkuji Schoe za pozůstalé
  3. Schoenfeld

    Událost - Brána do minulosti

    Druhý den a už plním 55. ze 72 úkolů. Aha, tak je uzamknut až 56. úkol. Nějak ale navycházejí počty do konce.
  4. Schoenfeld

    Elfové versus lidé

    V pravidlech je napsáno: "Opět platí, že kdo hraje ve hře za elfy, připočítává k předchozímu příspěvku +1, kdo naopak hraje za lidi, tak ten odečítá od předchozího příspěvku -1. Elfové vítězí při dosáhnutí hodnoty +100, lidé při -100! Jakmile se jedna strana probojuje k dané metě, začínáme opět...
  5. Schoenfeld

    Chyba na spolkovém chatu

    Na spolkovém chatu se zobrazil znovu datum předchozího dne (24. 3. 2023), a navíc o hodinu dříve, a nezobrazil se nasledující datum (25. 3. 2023). Zobrazuji v Chrome. V Edge je ta samá chyba.
  6. Schoenfeld

    Co dělat po poslední kapitole

    Milí zlatí spoluhráči, jako už celá řada z vás jsem narazil na to, co dělat, když jsem ukončil aktuálně poslední kapitolu. Cpát diskusi do poslední kapitoly, která má sloužit především našim následovníkům, mi připadá nefér. Tady se můžeme vykecat do sytosti a nikomu to nemusí vadit. Co vy na to?
  7. Schoenfeld

    Jak rozestavit jednotky ve Věži

    Nikde jsem to nenašel, tak to sem pro jistotu dám. Lepší dvakrát, než ani jednou, že? No a třetí kolo, ptáte se. Tam je to takto (už bez podrobností): Ano. Jste pozorní. Ve třetím kole se vám postaví jednotky do pozice prvního kola. Tak hodně štěstí a na bingo se surkami úspěšně zapomeňte...
  8. Schoenfeld

    Sousedská výpomoc ve spolku

    Takhle to vypadá, když chcete dát ručičky spolkovému členu. Nešlo by ty pohyblivé tapety umístit někam vlevo? Nebo to řešit nějak jinak? Kolikrát se jeden úplně překlikne a už dělá spolkový průzkum města.
  9. Schoenfeld

    Spolkový pravoboční chat

    ******* A. Verze hry: Současná B. Prohlížeč a jeho verze: Chrom C. Operační systém: MS D. Herní svět: Arendil E. Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 3 F. Detailní popis chyby: Na pravém spolkovém chatu mi to třikrát (ne za sebou) během hodiny odmítlo uložit zapsaný vzkaz. G. Kroky, které vedou...
  10. Schoenfeld

    Přihlášení na Fórum

    Něco nám tu blbne. přihlášení 3 krát ne. Chyba je kde?
  11. Schoenfeld

    Konečný počet provincií

    Spoluhráč objevil 640. provincii a tvrdí, že mu hra už další nenabízí. Jak je to tedy a co s tím?
  12. Schoenfeld

    Říše Elfů

    Přijmeme dobrého hráče. Hráče s chutí hrát a bavit se. Aktivně jedeme turnaje, věže a dobrodružství. Budeš člen hravého týmu. Nebudeš zbytečný. Každý bod je dobrý. Hrajeme dle svých rozdílných časových možností. Máme svůj život a ten je hlavní!
  13. Schoenfeld

    Manufaktura na prkna

    Může my někdo vysvětlit, proč se mi svévolně zvrhává v manufaktuře na prkna 24 každá druhá výroba elfí pryskyřice na prkna?
  14. Schoenfeld

    Komunikace

    V mně známém internetovém prostředí, když chci někam něco napsat, tak mi tam bliká kurzor, což je pro mne znamení, abych psal. Tady je to jinak. Když otevřu vysouvací kecblok, tak se buďto objeví blikající kurzor, nebo musím na psací řádku bliknout, a teprve pak se kurzor objeví a můžu psát. To...
  15. Schoenfeld

    Vpisování do chatu

    Je to skutečně matoucí a v konečném důsledku nas..., když je člověk odkojený na počítačích tím, že když kliká kurzor v textu, tak tam píšu, tady to neplatí. Tady je to nějaké podivné. Možná emerické, já nevím. Otevřu chat, nic nebliká. přesto píšu. Zareaguji na situaci v poli a překliknu...
  16. Schoenfeld

    Úkoly na levé boční liště

    Jsem před otevřením truhly čarodraků. Hlavní sídlo jsem dal na level 22 až na konci Elfů (mana byla důležitější pro výzkum). Teď po mně chce ušatec v úkolech 2 000 slz many. To je 12 960 many, která jde k čertu. A není to možné odmítnout. Co s tím? To budu ještě u Půlčíků plnit nezrušitelné...
  17. Schoenfeld

    Události - zvýšení levelu během hry

    Pouť kouzelníků jsem začal hrát ve IV. levelu a dokončil v V. Navíc jsem získal ještě jednoho Golema V. Upgrady jsem byl nucen použít na Golema IV. Nejde s tím nic dělat. To není dobré. Proč by nešel Golem IV rozebrat na základ a upgrady a pak zase ty upgrady napasovat na Golema V? Podobně to...
Nahoru