• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. LucyLoo

    Nová budovatelská hra

    No koukla jsem jen na náhled....vzhledem k tomu ,že jsem tam závislá na energii ,tak to zkoušet radši ani nebudu. Ale děkuji za info
  2. LucyLoo

    Návrh upravy vybírání odměn při dobrodružství společenství

    Super nápad ,který jsem hledala. Kdybych nenašla ,tak ho navrhnu. Je to opravdu nekonečné klikání a dávání pozor při vybírání,když je dobrodružství. Jsem pro
  3. LucyLoo

    Teleportace divů

    Tak to je dost skvělý nápad. Také bych to uvítala .
  4. LucyLoo

    Zákaz vkládání VB do divů...

    Tvůj nápad mi přijde trošku přehnaný ... zákazy ,příkazy .... ale chápu tě. Stalo se mi nedávno ,že do všech divů mi dal hráč ,kterého jsem ani neměla vyzkoumaného po 1 body a třásl se na odměny. Ve spolku jsem byla krátce ,ale společně jsme ho vystrkávali. Dělal to na můj vkus dlouho ,ale asi...
  5. LucyLoo

    Diskuze Řemeslná výroba

    No tak já si stěžuji ,že mi málo padá krmení :).... nee spíše jsem se dočkala základny ohnivého fénixe ,ale artefakty ,to už je velký problém...pokud se mi objeví ,tak ho hned chytnu ,ale objevuje se málo. Zatím mám fénixe na 4 lvlu. ... mě se obejvuje základen dost ,ale s artefakty je to...
  6. LucyLoo

    Diskuze Bonusy společenství

    Chtěla jsem se zeptat ,pokud dáme reset , množství bodů za úroveň se sníží zpět na začátek? Nebo co se stane....
  7. LucyLoo

    Diskuze Přesun hráčů - nové změny

    Tak jsem si přečetla informace o přesunech. Kvůli nim jsem obnovila heslo na forum. Zůstala jsem na mapě ,obklopena doly a mrtvými městečky. V obchodě je to také znát. To nevím ,co jste tím chtěli zlepšit ,ale toto snad ne.Jsem aktivní hráč a jsem v mrtvé zoně. :confused:
  8. LucyLoo

    Utopie

    Ahojky. Máme opět jedno místečko volné a jen chci dodat ,že v turnajích pravidelně dáváme 10 truhel. Plánky se hodí :);)... Partička jsme pohodová a pokud už máte něco málo nahraného a hra vás baví ,tak se k nám přidejte. Rádi přivítáme někoho nového.
  9. LucyLoo

    Pochlubte se svým městem na Winyandoru!

    Tak nyní, na začátku třetí kapitoly
  10. LucyLoo

    Diskuze Pouť Kouzelníků

    Já se těším. Minulá událost byla skvělá. Věřím že i tato bude skvělá. Samozřejmě se těším na odměny.
  11. LucyLoo

    Diskuze O nejlepší budovu z Cest vzdušných obchodníků

    Mohu se jen zeptat, kam dorazí diamanty? Jestli na email nebo rovnou na herní účet? Děkuji za odpověď :) :) :)
  12. LucyLoo

    Nový div

    @showstall ja jsem v nízké kapitole a přiznám se že mám co dělat vymyslet, kam umístím stávající divy, které již jsou. Myslím že vůbec nevadí, když by byl v kapitolách vyšších ;) :)
  13. LucyLoo

    Diskuze Řemeslná výroba

    1. 8 X 8 hodinový urychlovač 2. 5 X prastará vědomosti 10
  14. LucyLoo

    Diskuze O nejlepší budovu z Cest vzdušných obchodníků

    Dekuji. Byla jsem mile překvapená . Nečekala jsem, že moje pidiměstečko s pár lodičkami může vyhrát :) :)
  15. LucyLoo

    Diskuze 1.108

    Přesně. Neproběhla. A já to oznámila ve společenství :cool:
  16. LucyLoo

    Diskuze 1.108

    Jen mě napadlo. Pokud zůstanou v řemeslné výrobě fenixové, tak bude možnost i získat artefakty pro fenixe? Myslím do budoucna.
  17. LucyLoo

    Diskuze 1.108

    Jásám nad možností popisu městečka v mobilní aplikaci.
  18. LucyLoo

    Zadání O nejlepší budovu z Cest vzdušných obchodníků

    Postavila jsem loď lesních elfů a vilí s obyvateli a trpasličí loď.
  19. LucyLoo

    Elfové versus lidé

    - 6
  20. LucyLoo

    Přidání člena do společenství

    Ano na mobilní verzi to nejde. Hraji na ní. Zkus požádat jiného člena společenství ( velvyslance, zástupce), aby mu poslali pozvánku.
Nahoru