• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Monnies

    Diskuze Velká výroční soutěž

    Škoda :( Súhlasím s @Kvietko -- aj pre mňa bolo zaujímavejšie toto než tá nová súťaž. Tiež som už mala odpovede u seba vypracované, už som sa iba rozhodovala, aké číslo tipnem v tretej časti... Som presvedčená, že bolo aj viacero takých, ktorí svoje odpovede plánovali poslať až v druhej polke...
  2. Monnies

    Diskuze Velká výroční soutěž

    Ja by som sa chcela spýtať, ako je myslená otázka 1.2: „Jak se jmenuje postavička na obrázku a co je potřeba k vylepšení budovy?“ Nie je mi úplne jasné, o aké vylepšenie ide: - vylepšenie budovy z úlohy 1.1 na nasledujúcu úroveň, - vylepšenie budovy na úroveň, na ktorej v nej stretneme tú...
  3. Monnies

    Soutěž O nejlepší budovu Hostiny mámy Juul

    Mnoooo, počítajú sa aj tieto houbičky? :D Postavila som z nich iba tieto dva druhy (Krystalové kloboučky, Tajemná mykologie), pretože momentálne mám v meste iba tie typy manufaktúr, ktorých produkciu posilňuju práve tieto dva druhy houbičiek...
  4. Monnies

    Zobrazovanie bonusovej produkcie rozvinutelných budov [mobilná verzia]

    Verze aplikace: 1.174 Operační systém: Android Herní svět: Arendyll Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5 Detailní popis chyby: Bonusová produkcia rozvinutelných budov sa v mobilnej verzii aplikácie v sekcii budovy "Informace" (pod časovou lištou) zobrazuje dvojakým spôsobom v závislosti od...
  5. Monnies

    Soutěž O nejlepší budovu Světa fénixe

    Svoj presun do kapitoly Pomsta vyhnancov som trošičku urýchlila iba preto, že ak by sa mi ten prvý deň náhodou podarilo získať Lávové vejce, nech je už do novej kapitoly a ušetrím KR pre iné budovy (na úkor zopár urýchľovačov). A celkom sa zadarilo, mana sa v tejto kapitole zíde... :)
  6. Monnies

    Soutěž O nejlepší budovu Velké hlubiny

    Ja som si postavila Loď lidí, keďže už pomaly začínam zhromažďovať manu na kapitolu Pomsta vyhnancov, do ktorej by som sa mala presunúť o tri-štyri týždne.
  7. Monnies

    Soutěž O nejlepší budovu Kouzla zimy

    Mňa tento raz najviac potešila budova Ledovec barevného mrazu, keďže dáva unurium, ktorého teraz v mojom meste na začiatku kapitoly Týmového ducha nikdy nie je dosť!
  8. Monnies

    Soutěž O nejlepší budovu Pohřbeného města

    Tieto Lodě Amuniů... lebo potrebujem semienka na vylepšovanie divov...
  9. Monnies

    Soutěž O nejlepší budovu události Zapovězené ruiny

    Ja som sa v tejto udalosti snažila získať čo najviac kusov budovy Prastará chuť, pretože produkuje semienka, ktoré teraz potrebujem na vylepšovanie zbrojníc. Tento zástup budov Prastarej chuti mi teraz pomáha v zisku semien, aby vylepšovanie išlo čo najrýchlejšie...
  10. Monnies

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Chat spoločenstva (nájdeme na pravej lište v hre, keď sme v spoločenstve) 2. Ikonka na kúpenie vedomostných bodov (nájdeme na hornej lište v hre) 3. Remeselná výroba, keď sa v nej nič nevyrába (nájdeme na dolnej lište v hre) 4. Diamant (nájdeme medzi platidlami na hornej lište v hre) 5...
  11. Monnies

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Body zkušeností (na Bonusy v spoločenstve) 2. Sousedská výpomoc 3. Kultúra 4. Ikonka obchodného poplatku (na trhu pri ponukách od neobjavených hráčov) Hodnocení: 4b
  12. Monnies

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Strategický bod na mape v Dobrodružství společenství 2. Prastará vědomost, ktorú nájdeme v inventári kouzel po jej získaní (odmena v udalosti, v truhlách z prastarých divov iných hráčov) 3. Plánek (ako odmena za 10 truhiel v turnaji, využiteľné pri vylepšovaní kouzelných budov alebo v...
  13. Monnies

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Vědomostní bod 2. Omezení rozpadu semínek 3. Znak zvýšenia veľkosti výcvikového poľa v kasárnách 4. Královská rekonstrukce Hodnocení: 4b
  14. Monnies

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Prastaré divy 2. Body do žebříčku 3. Obyvatelstvo 4. Znak zvýšenia zdravia armády pri boji Hodnocení: 4b
  15. Monnies

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Úlomky kouzel (Řemeslná výroba) 2. Opar vidění (Řemeslná výroba) 3. Zesilovač (pri skrátenie času niečoho, napr. výroby) 4. Rozbité úlomky (Prastaré divy) Hodnocení: 4b
  16. Monnies

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Všetky 4 symboly môžeme nájsť vo Veži večnosti 1. Krystal věže, ktorý ukrýva odmeny za dosiahnutie určitej úrovne vo veži 2. Duchovní esence, ktoré členovia spoločenstva získavajú za každý vyriešený stret 3. Indikátor (ukazovateľ), ktorý upozorňuje na to, že sa po strete niekde objavila tajomná...
  17. Monnies

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Ikonka mapy počas turnaja 2. Obrázok znázorňuje informáciu o tom, koľko truhiel spoločenstvo získalo za body, ktoré nahrali jeho členovia 3. Na obrázku je provincia 1 s dobou čakania, kedy bude možné ísť na turnajový stret nasledujúcej úrovne danej provincie Hodnocení: 3b
  18. Monnies

    ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Vallorianská pečetní věž 2. Maják dobrého sousedství 3. D111-a "Časový skok" 4. Knihovna tajemství 5. Trůny Vznešených lidí 6. Kvetoucí obchodní cech Hodnocení: 5b
  19. Monnies

    Lednové soutěžinky

    51
  20. Monnies

    Prosincové soutěžinky

    5
Nahoru