• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. gigigigi

    Petice_Divy

    Přitom by stačilo, kdyby se trochu zajímali o to, co prodávají a komu. Strojovým odstavcem a nereakci na odezvu hráč jen otráví. Kdyby rozuměli tomu co je slušnost v obchodním jednání, nemuseli by hry rušit.
  2. gigigigi

    Petice_Divy

    Nejzajímavější event v historii hry. Kdo z koho. Hráči, kteří první kolo fatálně prohráli se právě zvedají po knokautu, zatímco vedeni inno, neprozřetelně zpite vítězstvím, se dosud neprobrálo. Virtuální světy jsou krásná idea, naprdnuty reálný zákazník je úplně jiný level. Elfové a lidé...
  3. gigigigi

    Petice_Divy

    Hra totálně připravena o dopamin, což je ta základní reálné obchodovatelná surovina. Hrát proto, abych budovala, nelze, je to budovatelská hra, ve které nejsou zabudované ani blbě piškvorky, kterými by se člověk zabavil. Výzkum k ničemu, hra tím jen skončí, turnaje k ničemu, komodity z nich...
  4. gigigigi

    Petice_Divy

    Ano, takto by to vypadat skutečně mohlo.:))))))
  5. gigigigi

    Petice_Divy

    Tolik otrávených a demotivovaných hráčů jsem ještě nezažila. Obávám se, že pokud provozovatel nezareaguje včas, podaří se mu hru zlikvidovat. Chudý duchem je na to evidentně dostatečně. Jestli začnou hráči odcházet, přestane se obchodovat. Poškození jsou jak menší, tak velcí hráči, kteří uvádějí...
  6. gigigigi

    DS - pytle mincí

    Trochu mě děsí velikost takového divu. Finančak není malý., :)
  7. gigigigi

    Soutěž O nejlepší dovolenou

    Elfi mesto navázalo přátelství s městem lidi a to přátelství znamenalo i pobyty v dobe dovolenych a prázdnin. Královská elfi rodina se proto rozhodla k cestě, na které chtěla poznat kulturní stavby města lidi. Výprava vyrazila na cestu s dary pro vládce lidského města. Když projížděli elfim...
  8. gigigigi

    DS - pytle mincí

    Problém s mincemi je v tom, že zaseknou hru natvrdo. Velcí hráči, kteří mají požehnání nastradana, pojedou o chvíli déle, ale menší hráči se vyčerpaji rychle. Zaseknout hru natvrdo se tuším ještě nepovedlo a kdyby se povedlo něco takového mě, nasypu do.klientu nějaký bonusem jako omluvu. Třeba...
  9. gigigigi

    Zadání 2. úkol

    připadá mi to jako věž
  10. gigigigi

    Zadání 1. úkol

    Kvetoucí obchodní cech, je lukrativní ve vztahu k portálu, zboží i co se týče nabídek u obchodníka.
Nahoru