• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Dobrodej

    Aktuálnost a použitelnost WiKi

    A potěšením čtu, že WiKi je na 99,9% ukončená, ale nerozumím tomu. Pokud ve hře stále dochází ke změnám a vylepšení, jak může být WiKi hotová??? Byl jsem vyzván ve vlákně o DS, abych náměty dal do odpovídajícího vlákna a tak tak činím. Nejde přímo o chyby WiKi, ale o aktuálnost, přesnost a...
  2. Dobrodej

    Informace o přepínání světů

    Hraji v obou českých světech, při přepínání světů si často spletu ikonu a vracím se do světa, ze kterého jsem odešel. Stávající "Odhlašovací dialog" z aktivní hry je dvoukrokový, první krok mě vyvede z města v nějakém světě na obrazovku dostupných světů, bez fyzického odhlášení, na které je jen...
  3. Dobrodej

    Upozornění výroby/dílny na nevyzvednutou produkci

    [Shrnutí] – do rozhraní města na pevné místo doprogramovat ikonu nebo jiné jasné viditelné upozornění na spící dílny/manufaktury a nevybranou produkci [Podrobnosti] - asi nejlépe do štítu pod avatar hráče přidat pole pro ikony upozornění na spící dílny/manufaktury a druhou na nevybranou hotovou...
  4. Dobrodej

    Předáno Sousedská pomoc na PC

    Velmi by mi vyhovovalo, pokud by v prohlížeči bylo možné na mapě světa poskytovat sousedskou výpomoc obdobně jako v appce na mobilu nebo tabletu aby poskytnutí pomoci by bylo stejně snadné, jako pro členy společenství nebo sousedy přes kartu upozornění. Stává se mi, že aktivní sousedi pro velký...
Nahoru