• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. 12alfa

    Předáno Tržiště - možnost blokovat nevýhodné nabídky

    Ahoj, na trhu se poslední půlrok množí hráči (alespoň ve světě W), kteří dávají nevýhodné nabídky. Trčí tam i několik dní, takže evidentně nejde o spolkovou výměnu/ výpomoc. Tak jako je možné zvolit si k obchodování hráče ze společenství nebo typ zboží, byla bych ráda i za možnost volit férové a...
  2. 12alfa

    Předáno Orkové v požehnání nebo kouzle

    Ahoj, už delší dobu mi připadá, že by bylo skvělé mít podobné požehnání, jako je na zásoby, i na orky. Případně kouzlo jako je na suroviny či zásoby, které by se dalo použít na množírny. Spotřeba orků je totiž ve hře tak mocná, že stěží dokáže pokrýt zábavu v turnaji, ve Věži a vylepšování...
  3. 12alfa

    Body z turnaje a Věže při vstupu do společenství

    Přeji krásný den, měla bych návrh a zajímá mě i jiný pohled na věc. Myslím, že by bylo fajn, kdyby hráč, který vstoupí do společenství a už má za sebou výstup ve Věži, spolu se sebou vnesl do esence i dosažené body. Konečně je ve Věži mimo společenství vybízen, že pokud chce společné odměny, má...
  4. 12alfa

    12alfa

    Ahoj, ráda bych vstoupila do pohodového, komunikativního a přátelského spolku, který rád hraje Věž (chodí si pro zlatonku) a v turnaji dosahuje min. 10 truhel. Věž hraji až nahoru, v turnaji mám pravidelně 4000+ bodů, DS se účastním podle aktuálních možností s místem, nijak mě ale nebere...
Nahoru