• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. 12alfa

    Co mi to připomíná?

    Hluk
  2. 12alfa

    Slovní kopaná

    Armáda
  3. 12alfa

    Předáno Tržiště - možnost blokovat nevýhodné nabídky

    @Lovec Krys tady nejde o nějakou směnu "T123 za T456", ale o nabídky, které systém vyhodnocuje 1* a 0*, např. nabídka 500 tis. mramor - požadavek 700 tis. dřeva. O čem jsi psal ty, netuším, kupce jsem ještě nehrála.
  4. 12alfa

    Předáno Tržiště - možnost blokovat nevýhodné nabídky

    Ahoj, na trhu se poslední půlrok množí hráči (alespoň ve světě W), kteří dávají nevýhodné nabídky. Trčí tam i několik dní, takže evidentně nejde o spolkovou výměnu/ výpomoc. Tak jako je možné zvolit si k obchodování hráče ze společenství nebo typ zboží, byla bych ráda i za možnost volit férové a...
  5. 12alfa

    Co mi to připomíná?

    Večerníček
  6. 12alfa

    Slovní kopaná

    Mařinka
  7. 12alfa

    Představení stan1010

    Ahoj, moje zkušenost je taková, že pokud aktivně nehledáš, tak se nikdo nepřidá. Snazší je zapojit se do spolku už existujícího. Ale aktivního. Jukni třeba na pořadí ve věži nebo v dobrodružství.
  8. 12alfa

    Co mi to připomíná?

    Sen
  9. 12alfa

    Slovní kopaná

    Identita
  10. 12alfa

    Co mi to připomíná?

    Mazlíci
  11. 12alfa

    Slovní kopaná

    Anakonda
  12. 12alfa

    Předáno Zobrazení bodů v archiv věže (turnaje)

    Ano, to by se mi taky líbilo.
  13. 12alfa

    Co mi to připomíná?

    prázdniny
  14. 12alfa

    Slovní kopaná

    onikání
  15. 12alfa

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Není jediný, kdo dokáže hru znechucovat. Pochybuju, že si Inno někoho někde hřeje,@palni, ale těžko asi může odstraňovat hráče, co někomu lezou na nervy. Jak by to jako fungovalo? Jakože nahlásím, že ten a ten je podle mě otravný, zakomplexovaný, frustrovaný..., prosím smázněte mu účet? To asi...
  16. 12alfa

    Co mi to připomíná?

    Trest
  17. 12alfa

    Slovní kopaná

    Cena
  18. 12alfa

    Co mi to připomíná?

    Dav
  19. 12alfa

    Co mi to připomíná?

    konkurence
  20. 12alfa

    Slovní kopaná

    nítěnka
Nahoru