• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Plánky ve výrobě akademie kouzel

    Diky, a co kdyz hrac zatim nema zadnou kouzelnou budovu? Dalsi moznost je: kdyz skonci turnaj, a hrac ziskal planek, se zobrazi seznam odmen. Tam taky staci podrzet mysku nad obrazkem... ALE, ne v kazdym turnaji ziskame ve spolecenstvi planek, a tim tato moznost taky pada. A taky, kdyz bezi...
  2. Informace i odměně z divů

    Muj nazor na to one: Stav - souhlasim, je to okenko ,ktere je naprosto, ale uplne k nicemu, informacni hodnota blizko NULA (<0,001) Navrh 1 - souhlasim, za predpokladu, ze jmeno hrace je klikatelne - da se jit do mesta,por zobrazit divy.. Navrh 2- souhlasim Dodatek 1: Z meho uhlu pohledu by...
  3. Plánky ve výrobě akademie kouzel

    Kde najdu pocet planku, ktere jsem ziskal v pripade, ze zrovna v Akademii kouzel neni dostupna vyroba Kralovske rekonstrukce?
  4. Elfové versus lidé

    64
  5. Elfové versus lidé

    58
  6. budovy na manu

    Jsem rad za tuto diskuzi - zacal jsem na zacatku dubna a predtim jsem o teto hre nic nevedel. Vrhnul jsem se po hlave do hrani a forum jsem zacal cist az tak ctrnact dni po startu(chyba). No, vzhledem k tomu co me v teto hre bavi a co jsem se docetl na foru si mohu sam udelat jakysi plan do...
Nahoru