• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Bazinka

    Červencové soutěžinky

    38
  2. Bazinka

    Diskuze Cesty vzdušných obchodníků

    Jaká je vůbec u toho, že dvakrát za sebou truhla za 53 a dvakrát za sebou :kp:?? Truhly 53 a 39 jsou něco jako Enšpígl, prostě hraješ kasíno. :-D 84 je taky ještě risk. u 160 ti ale na tři až čtyři pokusy musi padnout co chceš. To je matika i Murphyho zákon. Ja dokonce chtěla teď být...
  3. Bazinka

    New Wolfs

    Ahoj, ajo, :-D ja neumim cist
  4. Bazinka

    Červnové soutěžinky

    36
  5. Bazinka

    New Wolfs

    Ahoj, najdi si mě prosim :-) Mám zájem Bazinka
  6. Bazinka

    Vzájemná pomoc s výzkumem Prastarých divů v rámci cechu

    Prosímtě Emhyre var Emreis II, a proč je to nevýhodné chtit konkrétní runy? To přesně dělám , přispívam vsude kde se mi to hodí právě cíleně pro runy a VB jsou odměnou navíc, které zas točim dal kvůli runám. Jedině tak se dá zajistit, žr člověk nebude při vylepšování divu trčet ve Fázi run :-D...
  7. Bazinka

    Představení LucyLoo

    Ahoj, LucyLoo, užívej hry a života. :-) Škoda že ve hře není nejaka postava nebo budova pejska že :-)
  8. Bazinka

    Studna přání v akademii

    Jako jóóó :-D ale to chces asi moc
  9. Bazinka

    Představení Jannette

    Ahoj, já trictvrte roku. Je to skvělý relax :-)
  10. Bazinka

    Soutěž Bazinka

    jé ajo :-D
  11. Bazinka

    Výroční výzva

    Děkuji za cenné rady.
  12. Bazinka

    Předáno Aktuální poloha členů Společenstva ve Věži

    Top nápad! Udělala bych hráče hodně malé proti bosovi, "aby se právě nezalekl" a mohli by se klidně i trochu hečmat když jich tam má být 25, ale bylo by hezké je potkávat. Jméno hráče by se mohlo zobrazit až po nakliknutí na něj, aby právě nepřekáželo. A když by bylo víc hráčů tak by to stejně...
  13. Bazinka

    Návrhy na soutěže

    Promiňte, jsem hrozně "vtipná". Já mám nápad, že bychom mohli soutěžit o názvy budov, že by se dal obrázek a my budem hádat buď co by to mohlo být (u budovy co je ve vývoji a odměnu dostane, kdo bude nejblíž zamýšlenému názvu) nebo vymýšlet nový název. A druhý nápad - např o nejnápaditější...
  14. Bazinka

    Návrhy na soutěže

    To se mi líbí, skvělý nápad!
  15. Bazinka

    POHODA-KLÍDEK-TABÁČEK

    Ahoj, to jsem já :-D
  16. Bazinka

    Co říkáte na propagaci hry?

    Ahoj, určitě je dobře, že ses s tím popral a jdi tady :-) Já na to taky přišla reklamou, v jiné hře. Takové to jak musíš čekat až se objeví křížek pf... A tak jsem byla naštvaná a klikla a říkám si, tak se ukaž ty pitomá reklamo, ukaž že za to kliknutí nestojíš. No a tak jsem tady, už skoro rok...
  17. Bazinka

    Výroční výzva

    Ahoj, chci se zeptat, koukám, že ta výroční výzva je jen na 3 dny, teď už jen 2 a kousek, jak je to s tím, když se to dodělá až k té Mýtině jednorožců, bude tam pak další řada končící budovou? Zajímá mě zda se z toho získá jen jedna budova,nevím ani jestli je dobrá, přijde mi středně dobrá. A...
  18. Bazinka

    Soutěž Bazinka

    1. Zrozenec 2. Otesanec 3. Zmocněnec 4. Řečník z lidu 5. Nenápadný Špion 6. První z Diplomatů 7. Zvolený Zástupce Davů 8. Bystrozor zvaný Moudrý 9. Pokorný Učedník Starcův 10. Uctívaný Nejvyšší Stařec
  19. Bazinka

    Březnové soutěžinky

    41
  20. Bazinka

    Zadání O nejlepší budovu Karnevalu

    Moje sbírka, která mi dělá velkou radost. Moc spoko :-)
Nahoru