• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Chat se členy společenství-hl. obrazovka vpravo plus - nakupování, např diamanty, VB-hlavní lišta Neaktivní řemeslná výroba- Akademie kouzel Diamanty- hlavní lišta Amuni-výzkum Měď-spřátelené rasy- trpaslíci Spektrální kámen- Věž věčnosti Hodnocení: 7b
  2. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    strategické body v dobrodružství společenství déšť mincí plánek mana Hodnocení: 1b (chybná 2. odpověď, chybí odpovědí na kde je najít)
  3. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Úlomky kouzel v Akademii kouzel Opar vidění v Akademii kouzel Zesilovač v Inventáři kouzel v záložce požehnání Rozbité úlomky - Prastaré divy Hodnocení: 4b
  4. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    vědomostní body, rozpad semínek, rozsah výcviku, královská rekonstrukce Hodnocení: 3,5b (snížení rozpadu božských semínek)
  5. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    prastaré divy body do žebříčku obyvatelstvo zdraví jednotek Hodnocení: 4b
  6. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    zkušenostní body, sousedská výpomoc, kultura, 50% poplatek za obchod s neobjeveným sousedem Hodnocení: 4b
  7. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Krystal věže - odměny společenství Duchovní esence Indikátor tajemné truhly Přehled pokroku společenství Vše je ve Věži věčnosti Hodnocení: 4b
  8. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    mapa světa - začátek turnaje pokrok, další truhla v turnaji příprava provincie na nový turnaj Hodnocení: 1b (nejedná se o začátek turnaje, ale o probíhající turnaj; nejde o pokrok, ale o dosažení 10 milníků a odemčení další řady truhel s odměnami)
  9. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Vallorianská pečetní věž, Maják dobrého sousedství, D111-a Časový skok, Knihovna tajemství, Trůny vznešených lidí, Kvetoucí obchodní cech Hodnocení: 5b
  10. Listopadové soutěžinky

    123
  11. Soutěž O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku

    Mistr Červená Panda a jeho lekce kaligrafie :)
  12. Dubnové soutěžinky

    873
  13. Zadání 10. úkol

    Obilné pole úroveň 4 Půlčíci ------------------------------- 3 body
  14. Zadání 9. úkol

    Centrální ostrov úroveň 4 Konstrukti ------------------------------- 3 body
  15. Zadání 8. úkol

    Fakulta alchymie Noční farma Chrámové pilíře Něžná Sorena Pokladnice vědění Zavlažovací kanál ------------------------------- 6 bodů
  16. Zadání 7. úkol

    Malá sběratelská loď Obchodníci z Unuru 3x5 ------------------------------- 3 body
  17. Zadání 6. úkol

    Obchodní centrum - úroveň 3 kapitola - Obchodníci z Unuru ------------------------------- 3 body
Nahoru