• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Ahoj všem. Nevím jak Vám ostatním, ale mě se už vyloženě zajídá dostávat jako jednu z hlavních odměn portálový bonus. Absolutně to neodpovídá vynaloženému úsilí a zdrojům ve věži. Z výše uvedeného důvodu navrhuji vyřadit tuto možnost klidně bez náhrady. Ryny
  2. Snižuje teleportace dostupné obyvatelstvo?

    Ahoj všem. Právě jsem zjistil, že mi teleport manufaktury snížil počet obyvatelstva. Víte o tom něco? Děkuji za jakoukoliv zprávu. Syslím každýho človíčka, a teď jsem při plnění úkolu přišel cca o 1500 lidí. Chvilková výměna jednotlivých manufaktur ve městě.
  3. Runové úlomky

    Ahoj všem. Jsem pravidelným turnajovým hráčem a mrzí mě, že mi v posledním kole padají desítky runových úlomků do "kanálu". Možná se to už tady řešilo, nebo se něco navrhovalo, ale nešlo by rozvířit debatu o dalším možném uplatnění tohoto artiklu? Např. možnost směny, pravidelné užití v...
  4. Kouzlo magické výroby v mobilní aplikaci

    Ahoj všem. Chtěl jsem se zeptat, z jakého důvodu při výběru kouzla magické výroby u manufaktury na svitky svítí to označení kouzla dvojitě. Zkusím přiložit screenshot. Děkuji za odpověď. Ryny Nějak se mi to napoprvé nepovedlo. Tak teď je můj dotaz snad jasnější. Ryny Ahoj. Vážně nikdo nezná...
  5. Stonehenge

    Ahoj. Chtěl bych znát váš názor. Mám platformu Stonehenge a jako sběratel bych rád Stonehenge postavil. V mezidobí jsem postoupil ve výzkumu. Mám platformu rozčarovat a doufat, že dostanu další nebo byste zvolili jistotu a postavili už na stávající platformě. Já že bych ušetřil královské...
  6. Sousedská výpomoc v mobilní aplikaci

    Ahoj všem. Měl bych 2 (možná triviální) dotazy týkající se poskytování sousedské výpomoci v mobilní aplikaci. 1. Z jakého důvodu je na základní liště výpomoci u jednotlivých hráčů nabízena možnost poskytnout výpomoc pouze u dvou budov (mince či kultura) a u jiných hráčů je tato možnost...
  7. Zobrazení počtu královských rekonstrukcí v mobilní aplikaci

    Ahoj. Všiml jsem si výše uvedené chyby. Když otevřu přehled, tak vše souhlasí (plánky, rozbité úlomky atd.), jen nesedí počet královských rekonstrukcí, které mám v inventáři 2, přesto v přehledu svítí 0. Díky za opravu nebo vysvětlení. Ryny
  8. Bohyně přání

    Ahoj všem. Jen jsem se chtěl zeptat, zda se i Vám zdá výše uvedená budova jako výsměch nebo jestli jste rádi, že prakticky nahradila Obří ruské kolo. Tak mizerné ceny by nebyly výhrou, ani kdyby chodily každé dvě hodiny. Mince, zásoby, suroviny v legračním množství. Jen bych rád věděl, jestli...
  9. Nejneužitečnější prastarý div - anketa

    Ahoj všem. Jelikož jsem ve hře teprve v orcích chtěl jsem se na Vás (zejména na ty zkušenější hráče) obrátit s dotazem, který prastarý div považujete za ten nejméně užitečný. I přes výše uvedené si myslím, že jde o "Enarovo velvyslanectví". Sice mu na záda dýchá knihovna, ale tu jsem postavil...
  10. Předáno Možnost směny různých artefaktů

    Ahoj. V inventáři se mi nashromáždil určitý počet artefaktů, které jsou prakticky nepoužitelné. Uvítal bych možnost tyto přebytečné artefakty v akademii kouzel směnit za nějaký univerzálně využitelný artefakt pro jakoukoliv eventovou budovu. Klidně v poměru 3:1 nebo vyšším. Myslím, že na...
  11. Výzkum - vylepšení velikosti oddílu

    Ahoj. I přesto, že jsem stále ještě nováček rád bych navrhnul, jestli by ve stromu výzkumu nešla aplikovat funkce "krok zpět". V začátcích jsem vyzkoumal (a jistě ne sám), veškeré i "nepovinné" rozšíření velikosti oddílu. Jak jsem zjistil, tak tato rozšíření značně komplikují souboje/vyjednávání...
  12. Obchod na tržišti - mobilní verze

    Ahoj všem, měl bych návrh a zajímalo by mě, zda by zde nenašel podporu. Jedná se o úpravu obchodování v mobilní aplikaci. Momentálně si lze vybrat pouze obchod na tržišti s/bez poplatku a na PC verzi jde údajně zvolit i obchod pouze s hráči v rámci společenství. Problém vidím v tom, že mám (a...
  13. Terra incognita

    Ahoj všem, chtěli bychom zde oslovit aktivní hráče všech věkových kategorií, kteří mají zájem o tuto hru. Pokud tě hra zaujala stejně jako nás nebo ji už hraješ delší dobu a chybí ti motivace, rádi tě u nás přivítáme. Jsme poměrně nový tým. Hráči si vzájemně vychází vstříc a komunikace u nás...
Nahoru