• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Dobrodružství společenství

    Tak diskuzi o které píše Elfnostradamus vede se mnou. Nejdříve mi psal, že si sídlíme účty, pak když zjistil, že ne, ale že někteří mají více měst, útočí s tímto. V pravidlech nikde není, že jeden hráč nemůže mít více měst (alespoň já to nikde nenašla). A k jeho bodu 2. každý si může ověřit, že...
  2. ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Juty Jupitere Macaella
  3. rozšíření města

    nevím, jak to mají tady. Ale znám vývojáře her u nás a tam se všechno propočítává a říkali, že všude se musí. Nejde ani tak o ulehčení hry. Hru je potřeba prostě nastavit pro všechny stejně a pro jednotlivé úrovně. Kdyby byla větší produkce nestoupla na nákladech, tak to nedává smysl a pointa...
  4. rozšíření města

    Každá takova hra jede od tvůrců přes nějaké výpočty. Jinak by docházelo například k tomu, co psal iDavis. Stačí se mrknout na systém turnajů, růst surovin na turnaje, věž apod. dle levlu ve kterém hráč je.
  5. rozšíření města

    tak je jasné, že to tvůrci mají spočítané tak, aby to sedělo. Nicméně jak píšeš, že by se dostali do nedostatku místa, tak to jsou i teď, takže to nedává smysl. S tou produkcí, to by dle mého vývojáři upravili a vypočítali tak, aby to zase sedělo, tudíž bychom se nikam neposunuli a zůstalo by...
  6. rozšíření města

    No já nestavím rozhodně všechno a musím si vybírat. Elfové byli super :) Mě se líbili i draci. Teď jsem v Pulčících a za chvilku budu "Ementál" :)) na ty se těším. A také na Amuni, jen je škoda, že do toho stylu neudělali i baráky a hl. sídlo :) ale líbí se mi i tak. Pořád si šetřím volné místo...
  7. rozšíření města

    No chtěli nápad a nad tímto přemýšlím. Protože těch divů a budov je tolik, že i kdyby zvětšili ten plac, tak stejně tam člověk nenacpe všechno :)) Já jedu na efektivitu samozřejmě, protože postupem času nic jiného nezbyde, ale jsem ráda, když to město má nějaký příjemný vzhled :) hlavně pro mě...
  8. rozšíření města

    ahojte, nenašla jsem nikde vlákno, ale možná jsem špatně hledala. Nepřemýšlí vývojář nad rozšířením placu pro stavbu města? Budovy jsou ve většině případů na sobě naplácány a nejsou pořádně ani vidět, což je škoda. Navíc, osobně, když buduji město, ráda bych víc třeba "zeleně" a jiných "blbin"...
  9. Představení Entef

    Ahoj, jmenuji se zde Entef a hraji rok a 2 měsíce :) Přeji krásnou hru a zážitek :)
Nahoru